Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

braćo i sestre svrši se, nastavka će biti ako se skupi kinta, rekoše glumci jutros kod žike, elem u nastavku bi trebale da se snimaju skuplje epizode sa borbama i stotinama statista...- hoćemo li na sledeću zimu gledati užičku republiku?
Ma za ovo ima da se nađe kad za leba ne bi bilo. Braćo, da se skupe pare!
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije to Mišićeva unuka, nego snajka. To je žena Vojislava Mišića, pita Lujza (žena vojvodina) u jednom trenutku nešto u fazonu gde mi je sin Vojislav, tvoj muž.
Iju!Zato ona samo izaleka uzdiše. Mada je to naravno i jedan drugačiji moral, a ne k'o one skojevke....
Link to comment
Čemu služe ovi dijalozi?
Čemu služi ovaj idiotski dijalog u kući Nedića, jbt? Čemu služi ova scena?
Pun si retorskih pitanja večeras. Mogu i ja jedno?Kakvog smisla ima da Manda Buljba učitava neki ogromantni simbolički značaj tamo nekog planinčini? Razumem da je gledaocima to i Meka i Jerusalim, ali... iz perspektive likova, tamo se još ništa bitno nije desilo! Nikakav herojski otpor mrskom okupatoru, ništa! Samo se neka gomila njihovih kolega ulogorila. Odakle onda potreba za uzdisanjem i dramskim... pauzama... pre... i posle... reči Ravna... i reči... Gora?
Link to comment

Propustih prošlu epizodu i sad umalo da zaboravim da odgledam i ovu. Elem, upala tek od zvuka pisaće mašine 12. maja 1941... <_<Od tog malo što sam gledala najjači utisak mi je Mandino izgovaranje naziva planine...mada teško je reći. Soundtrack kad se okupljaju na RG je 1 poseban dojam.

Link to comment
Pun si retorskih pitanja večeras. Mogu i ja jedno?Kakvog smisla ima da Manda Buljba učitava neki ogromantni simbolički značaj tamo nekog planinčini? Razumem da je gledaocima to i Meka i Jerusalim, ali... iz perspektive likova, tamo se još ništa bitno nije desilo! Nikakav herojski otpor mrskom okupatoru, ništa! Samo se neka gomila njihovih kolega ulogorila. Odakle onda potreba za uzdisanjem i dramskim... pauzama... pre... i posle... reči Ravna... i reči... Gora?
Objasnio Lujo
Link to comment

Primeren kraj za vaskoliku seriju.Usran.Ne zna se sta je zalosnije:komunisti koji vicu pred streljanje u ljiskom zatvoru ziveo sssr i kpj maja 41 (koliko se ovo puta mora boldovati...)komunisti koji ljube raspece i krste se pre nego sto krenu sa svojom propagandom u CRKVI maja 41...Cica koji nam otkriva da su ga na Maljenu napali ni manje ni vise no zandarmi onog ulizice Acimovica (sve se nesto plasim da se to u zbilji zbilja desilo)*intermeco* tuzno lice Nedica koji pita A je li Jelice, sto se za mene ti toliko brines? Nedicka sam, odgovara ona *kraj intermeca*Valter The One Leg koji poteze pistolj na skojevku, da bi na njen komentar, pa nes valjda taj pistolj da vadis, izvadio drugibespotrebno pojavljivanje onih sporednih likova, slovenca potpukovinika, zeta mu, babe i usvojenog joj unuceta...serijal Ravna Gora koji se ZAVRSAVA dolaskom na RAVNU GORU 13. maja! Sta je sledece? Uzicka republika koja pocinje 14 maja a zavrsava se oslobodjenjem Loznice? Ne, nema sanse, Loznica je oslobodjena avgusta meseca, ovim tempom, mozda se dogura do 25. juna i osnivanja Valjevskog NOP odredaI naravno, dolazak na Ravnu Goru koja to nije. Nemam pojma gde je snimano, na Zlataru, Zlatiboru ili negde trece, svakako ne na Suvoboru, i Ravnoj Gori.Retko ogavan projekt.Sto Filip rece, davajte Miloslava!

Link to comment
  1. Zapad Todorovic@ZapadTodorovic 25m Pa nek se čivutin Sajnfeld pokuša još faliti da je snimo A Show about nothing! sad kad je prošla #Ravnagora .Sajam smisla i festival radnje!

Collapse

12:07 PM - 12 Jan 14 · Details [*] tumblr_lj4u4gfaff1qap9gno1_250_normal.jpgAlexanderTheGreatest@simon_w_helper 9m @ZapadTodorovic Ovim "čivutin" si sve rekao.

Expand [*] zapadtodorovic_normal.jpgZapad Todorovic@ZapadTodorovic 7m @simon_w_helper Oni vole tako da ih zovu!! Ravnogorci to najbolje znaju jer su ih toliko spasli da su Drazu svali Sindler zbradom! Hide conversation

12:25 PM - 12 Jan 14 · Details [*] tumblr_lj4u4gfaff1qap9gno1_250_normal.jpgAlexanderTheGreatest@simon_w_helper 4m @ZapadTodorovic Idi i gledaj filmove o Staljinu koji je bio "prijatelj čivuta"

Expand [*] zapadtodorovic_normal.jpgZapad Todorovic@ZapadTodorovic 2m @simon_w_helper Gledao sam sve a najvise volim onaj kad je detektiv i ima neki super crveni auto. Bokti pomogo!

Expand

Link to comment

Pomalo me uzbuđuje što dok ovo kuckam Samardžić kucka svoje. Prošli put je okačio taman kad sam išo spavat, večeras će cijenim malo potrajati, ipak je danas osvrt i na cijelu seriju. Sutra čim ustanem,

Link to comment
Primeren kraj za vaskoliku seriju.Usran.Ne zna se sta je zalosnije:komunisti koji vicu pred streljanje u ljiskom zatvoru ziveo sssr i kpj maja 41 (koliko se ovo puta mora boldovati...)komunisti koji ljube raspece i krste se pre nego sto krenu sa svojom propagandom u CRKVI maja 41...Cica koji nam otkriva da su ga na Maljenu napali ni manje ni vise no zandarmi onog ulizice Acimovica (sve se nesto plasim da se to u zbilji zbilja desilo)*intermeco* tuzno lice Nedica koji pita A je li Jelice, sto se za mene ti toliko brines? Nedicka sam, odgovara ona *kraj intermeca*Valter The One Leg koji poteze pistolj na skojevku, da bi na njen komentar, pa nes valjda taj pistolj da vadis, izvadio drugibespotrebno pojavljivanje onih sporednih likova, slovenca potpukovinika, zeta mu, babe i usvojenog joj unuceta...serijal Ravna Gora koji se ZAVRSAVA dolaskom na RAVNU GORU 13. maja! Sta je sledece? Uzicka republika koja pocinje 14 maja a zavrsava se oslobodjenjem Loznice? Ne, nema sanse, Loznica je oslobodjena avgusta meseca, ovim tempom, mozda se dogura do 25. juna i osnivanja Valjevskog NOP odredaI naravno, dolazak na Ravnu Goru koja to nije. Nemam pojma gde je snimano, na Zlataru, Zlatiboru ili negde trece, svakako ne na Suvoboru, i Ravnoj Gori.Retko ogavan projekt.Sto Filip rece, davajte Miloslava!
+1forum je sporiji od serije, milisav je najjači lik od svih neuspelih radoševih kreatura.@symesve idiotske scene kojim obiluje trilogija™ služe isključivo zarad sticanja materijalne koristi radoša bajića
Link to comment
Зашто се кафа кува у вајату и зашто се тамо држи ракија за послужење – то ваљда зна само аутор, тек, Милена неће донети послужавник.
:lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...