Jump to content
IGNORED

hram dzosa vedona: firefly i ostala remek-dela


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    41

  • Ajant23

    18

  • Arkadija

    15

  • nera

    14

Coulson objasnjava, ali ova mladjarija same crne rupe u pogledu harizme. Verovatno mi se nece dati da skidam cetvrtu epizodu...
mislim da gresis ako ces da prekidas. doduse, ako se ne lozis na avendzerse i to, onda mozda i nije. najstripovskija serija posle neprezaljenog middlemana, ne u fazonu u kom su misfits stripovska serija, vec bas transfer strip/tv. i ide linijom (malo pojednostavljenom, ali to je za tv gledaoce) kojom idu i novi filmovi. sve je za nijansu previse, kao i u stripu, i to mi je savrseno. mala skaj je kul, ovo dvoje su totalno stripovski par, ni bendis ih ne bi bolje iskarikirao. misicavko je taman logan za radnicku klasu, bez metala.i gikovski najvaznije. serija u kojoj se citira dzon di mekdonald mora da se gleda.@ pavlllevredi. u odnosu na smece koje u poslednje dve godine stize iz amerike, prvo sto odmah znas na cemu si, nema jebenih tinejdz vampira, carobnjaka, patuljaka, tupsonskog patriotizma.a i shield znak izgleda spektakularno, idealan za tetovazu.
Link to comment
mislim da gresis ako ces da prekidas. doduse, ako se ne lozis na avendzerse i to, onda mozda i nije.
To i jeste problem, ja ne da se ne lozim na Avendzerse, nego ne volim superheroje uopste. Mene je ovo prvenstveno zanimalo zbog Jossa, a njega ocito nece biti u dovoljnim kolicinama. Ionako sam poceo da pratim previse serija odjednom za moj ukus, nesto mora da ode <_< Edited by Calavera
Link to comment
  • 3 months later...

Odgledao Dollhouse, konacno. Pocetak prilicno spor(kada je o razvoju price rec). Pretpostavljam da scenaristi nisu bili sigurni, kako da priblize seriju gledaocima. Videh posle, da je bilo zamene pilot epizode. Zavrsnica prve sezone me je vec naterala, da gledam epizodu za epizodom. Sjajno odradjen Epitaph One me je odusevio. Bez previse padova, u drugoj sezoni. Na vreme su znali, da nece biti trece, te je serija privedena kraju na neocekivano zadovoljavajuci nacin.Ostalo je par nerazradjenih ideja(kada je rec o postapokalipticnom svetu), no to je vec bilo zbog nedostatka vremena.Eliza po meni sve bolja, kako je serija odmicala.NA keca sam dobio napad klaustrofobije, kada videh sleeping pod.Sada cete me naterati da odgledam i Buffy(nisam pogledao celu seriju do sada). :P :whistle:

Edited by Miljenko
Link to comment
Sada cete me naterati da odgledam i Buffy(nisam pogledao celu seriju do sada). :P :whistle:
A pa Buffy mora, to je jedna od najboljih serija ikad. A posle i Angel, obavezno. Naročito sad kad je prošlo dosta vremena, pa se malo odraslo, pa se, kao i svako umetničko delo, gleda na drugi način. :)
Link to comment
  • 2 months later...

Agents of S.M.O.R. je postao baš strava poslednjih nekoliko epizoda, onakav kakav je trebalo da bude od početka. Šta reći kad sam današnju epizodu (zbog klifhengera) pogledao i pre Justifieda i Supernaturala?

Link to comment

Gleda li neko Agents of S.H.I.E.L.D.? Ja kao pratim (propustih poslednje dve), dopada mi se, nista spektakularno ali dobro izvedeno.

 

Ho-ho, poslednje dve odmah! Sve se promenilo. Sve. Ludnica. Idemo tamo na topik kad pogledaš. :)

Link to comment

gledamo lrd i ja, niko drugi ne sme da prizna.

 

 

Pa vidim da niko ne spominje, rekoh nije valjda za sramim se priznati :D Ja priznajem i dopada mi se, bas ovako kako si napisala na drugoj temi. Priznajem, prastajte, da nisam odlgedala film Avengers (nadoknadicu svakako), ali vidim da se serija nastavlja na tu pricu. Mozda stvarno fali "emocija" ali meni bas odgovara, ne bi valjalo da je drugacije.

Link to comment

uskoro cu, sigurno. sad me najvise zanima koliko ima ronalda™ i logana :wub:

 

 

ajde, ajde, pitaj sve sta te zanima, samo da znas, agent kulson, son of kul je moj oduvek.

 

Necu da diram Kulsona, mada je vrlo dobar do odlican. Eto, utesicu se agentom Vordom, fizikom do utesenja :D

Pitacu kad se setim, samo sam skontala da moram da odgledam konacno Avengerse. Moj problem je sto nonsalantno propustam gomile filmova i serija koje me vrlo zanimaju i onda tugujem, pa nadoknadjujem navrat-nanos. <_< A volem sve super heroje ^_^

Link to comment

Necu da diram Kulsona, mada je vrlo dobar do odlican. Eto, utesicu se agentom Vordom, fizikom do utesenja :D

Pitacu kad se setim, samo sam skontala da moram da odgledam konacno Avengerse. Moj problem je sto nonsalantno propustam gomile filmova i serija koje me vrlo zanimaju i onda tugujem, pa nadoknadjujem navrat-nanos. <_< A volem sve super heroje ^_^

 

ulepsala si mi dan :wub: znas kako je dosadno sa ovim momcima prepricavati superheroje. samo kazi, oces stripice, oces filmice, oces volpejpere :D

 

a za rodnu identifikaciju je jos teze, samo da znas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...