Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Kolko se secam price, za "jaganjce" nemaju autorska prava.

 

Hau bizar iz det! Do sada je bilo nekoliko preslikanih 1:1 situacija iz knjiga, potpuno mi je smešno da imaju prava za neke knjige, a za druge da nemaju.

 

Offtopic, al' me podseti, meni se Red Dragon više svideo od Silencea. Štaviše, Red Dragon sam čitao dva puta, a Silence samo jednom.

Link to comment

Kolko se secam price, za "jaganjce" nemaju autorska prava.

 

 

Nemaju ali rade na tome da ih dobiju. Prava ima Sony koji nece da im ih ustupi, valjda je najveca frka bila oko Clarice jer su navodno naumili da i oni naprave seriju ali da se vrti oko nje. Mislim da je bila prica da su im nudili prava na lik Hanibala u zamenu za prava za Clarice ali ovi jos nista ne govore sto je i normalno jer nemaju seriju jos uvek.

 

Ubedjen sam da ce se to ispeglati ako ta Clarice serija dobaci dalje od pilota jer Hanibal kao lik moze da funkcionise i bez nje, a onda bez Hanibala je ipak samo jos jedna FBI/Profiler serija.

Link to comment

Od samog starta epizode je jasno da je vrh...:) Kada dobri doktor otvori epizodu sa:

 

 

"Whenever feasible, one should always try to eat the rude."

 

 

...jasno je da nema greške :)

Link to comment

Okasnio sam sa ovom epizodom ali je stvarno vrhunska. Doduse ocekivao sam da ce im neunakazeni Verger potrajati bar do polovine sledece sezone, mada je i ovako odlicno odradjeno.

 

 

 

Zadnje 2-3 epizode (nadam se i finale) toliko odskacu od ostatka sezone da mi deluje da je gotovo sve do tada ili druga serija ili u najmanju ruku neka potpuno druga sezona.

Link to comment

hannibal-tome-wan-mikkelsen-dancy.jpg

 

- Šta ćemo sa njim?

 

 

 

 

Hannibal-Episode-2.12-Tome-Wan-Promotion

 

- Imam ideju!

 

 

 

 

hannibal-tome-wan-michael-pitt.jpg

 

- Tebra, me ispoštuješ!?

 

 

 

 

 

 

 

 

8e486fd91e0a4ba6cb471854e5d12eb2.jpg

 

 

 

 

 

:Hail:

 

Jebote, potpuni vrh! Moraću sve ove boleštine jednog dana jošte jedared odgledati u 4k rezoluciji  :jerry:

 

 

3TV-Hannib5mikkelson25.jpg

Edited by Filipenko
Link to comment

Meni je od ljuštenja lica bilo surovije kako mu je na kraju mrtav ladan slomio vrat. Onako, kao da pomera policu ili zavrće neki šraf.

Link to comment

I da pohvalim fajt sa pocetka i sredjivanje Matea. Potpuno carski sa sve onim "You shouldnt have done that"

 

A kad smo kod fajta sudeci po onom sa pocetka sezone izgleda da ce plan opasno da se izjalovi pa ce Dzek da ispizdi i krene da sredi Hanibala bukvalno kad vec nije uspeo da ga nadmudri.

Link to comment

Meni je od ljuštenja lica bilo surovije kako mu je na kraju mrtav ladan slomio vrat. Onako, kao da pomera policu ili zavrće neki šraf.

 

E,to. Ja sam bila skroz zatečena tom sccenom. I onda mu onako, nežno, vrati glavu u ispravan položaj, ma da se slediš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...