Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

vas dvojica ste jedini ljudi koje znam da se raduju :D

 

opet sam probala pre neki dan, ne ide. prefensi je to za mene konzervu.

Link to comment

ja dosao da postujem renewal ali me pretekose.

nek izgura i cetvrtu ovako pa zadnje tri mogu i na netflix ;)

 

Inače si bio u pravu za prošlu epizodu i generalni plan.

 

 

Mene je zbunilo znanje iz knjiga i filmova, jer tamo (muško) Fredi stvarno zagine na isti način kao ova u seriji.

 

 

Inače, Mejson je sjajan, jedva čekam da odere sebi lice.

Link to comment

omasio sam za alanu ali sam bar ubo to iz spojlera.

 

ova epizoda je daleko najbolja u sezoni. vidi se da je fuler malo pustio ruku pred kraj sezone i odmah se oseti razlika.

Link to comment

Samo se nadam da hranjenje svinja nije ostavljeno za sledecu sezonu.

 

Какво храњење свиња? Ако је Мејсоном, онда ће то бити у некој деветој сезони, отприлике. Ханибал је њега надрогирао и наговорио га да, између осталог, одере себи кожу с лица, па је после прошло много, много година док није покушао да му се освети и завршио како је завршио.

 

Мада, канон је већ промењен, тако да ко зна...

Edited by Lrd
Link to comment

Vremenski redosled iz knjiga i filmova je davno napušten, a Fauleru, verovatno nije bio nikada ni primaran. Da se drži toga, Fredi bi kao buktinju na invalidskoj stolici napravio Crveni zmaj, možda se i to dogodi u nekoj devetoj sezoni, pošto Hanibal završi u apsu, ali nekako sumnjam da će dobaciti do tog broja.

 

Mada, moram da priznam, ova zadnja epizoda je bila ubedljivo najbolja u ovoj sezoni i kada bi sve bile približno ovakve, ko zna. Zajebana je ta gledanost među populacijom između 18-45 godina.

Link to comment

vec je negde bilo da je u planu tacno 7 sezona. naredna ce verovatno biti Hanibal u bekstvu ili nesto drugo u zavisnosti od finala ove sezone a onda je vec reseno da ide 4ta red dragon, 5ta jaganjci, 6ta hanibal i sa 7om ce da kompletiraju celu pricu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...