Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Naravno, naravno... Sve to stoji al eto... :D Malo je počeo da me nervira. 

+1

ni u jednom od filmova mi nije djelovao ovako prepametno

Link to comment

Ma kako nije? U Hanibalu nisu hteli da ga uzu za kustosa muzeja zato što je stranac, a onog detektiva je ubio inscenirajući umetničko delo, da bi na kraju nahranio Reja Ljotu njegovim mozgom dok mu je otvorena glava. Jedino što ga ranije nikada nismo ovoliko dugo gledali, možda zato.

Link to comment

Pa covek pravi svoj univerzum, pogotovu jer se cini da im Sony nece dati Klaris.

 

Nego jel neko misli da Miriam i Hanibal saradjuju? Prvo prica o Riperu sa puno ljubavi i postovanja iako joj je odsekao ruku, a posle ga upuca cim ga vidi. A i zanimljiv mi je kadar kada gleda Hanibala pa joj se vide zenice dok govori da to nije on.

Link to comment

Kako ovaj doktor moze sad da pogine? mislio sam da nema odstupanja od orginalne price.

 

ovde ubise Anthony Heald-a u sred druge sezone :huh:

 

Menja ceo univerzum. Ako, super jer sad stvarno ne znamo šta i kako će da se desi.

 

Pa covek pravi svoj univerzum, pogotovu jer se cini da im Sony nece dati Klaris.

 

Nego jel neko misli da Miriam i Hanibal saradjuju? Prvo prica o Riperu sa puno ljubavi i postovanja iako joj je odsekao ruku, a posle ga upuca cim ga vidi. A i zanimljiv mi je kadar kada gleda Hanibala pa joj se vide zenice dok govori da to nije on.

 

Prošlo mi je kroz glavu, ali mislim da je to previše paranoje. Mislim, naravno da ona radi za Hanibala, ali ne voljno. Njegov stil je da manipuliše, ne da sarađuje s nekim. I nisam primetio da priča sa ljubavlju o Riperu.

Link to comment

Meni je zamirisalo na to kada je rekla kako je on bio brizan i pazio na nju cak i kada joj je isekao ruku i rekao joj sta ce da uradi sa njom. Uopste u njoj nema neke mrznje ili besa prema Riperu sve dok se ne pojavi muceni Cilton.

Link to comment

Ne znam, meni nije tako izgledalo. Brižan je Hanibal prema svim svojim žrtvama dok ih sprema. Moguće je, naravno, da sarađuju, ali bi meni to bilo bezveznjikavo. A možda i ne bi, zavisi kako izvedu. :D Vi šel si.

Link to comment

Ovo sa Dr Chiltonom je prilicno jeftin trik Fullera. Jedno je interpretirati stvari na svoj nacin, ali ovo je nesto sasvim drugo.

 

Vestacki stvara neizvesnost oko likova. Sad ce jos vise da podgreje teorije da Crawford umire na kraju sezone. Potpuno bespotrebno skretanje paznje..

Link to comment

Meni se učinilo da je Mirjam imala neki tik oko očiju dok je slušala Hanibalov glas, pa sam pomislila da je dresirana da ne reaguje na njega, već na Čiltona. Ali to sa dr Čiltonom mi je baš glupo. Pogotovo što ga je pogodila kroz staklo, pored Alanine glave, tačno u sred čela, a nije pipnula pištolj 2 godine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...