Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

 

I meni se čini da je Alana nekako prebrzo i prelako uletela Hanibalu u naručje, ali nisam siguran da je u pitanju neki plan sa Vilom. Možda sama na svoju ruku želi da sazna šta i kako. U stvari, sve je nekako logičnije nego da je stvarno pala na njega, ali ako jeste, onda je Hanibal jedan baš zao čovek. :(

 

Link to comment
  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Inace ovo gore je prvi spojler na topicu od pocetka sezone? :D

 

Mene to za Alanu vise vuce zbog onog Vilovog konstantnog mentalnog pecanja na varalicu.

 

A cudno mi je da se ova bas nicega neseca a promenila boju kose i ruka joj medicinski zbrinuta. Osim ako ne bude neki Stokholmski sindrom.

Link to comment

Ona satro Klaris iz prve sezone. Wunderkid sto pise pisma Dzeku pa je on prihvati i odmah posalje da radi na Riperu. Posle skonta Hanibala kroz crtez sa ranama ali je on vec pridavi pre nego sto se okrene. Zadnje sto je bilo pre ovoga je da je Dzek dobio njenu odsecenu ruku.

Link to comment

Aaaa, to je ona što je provalila Hanibala  po tome što je bio dežurni hirurg u Urgentnom centru, kada je primljen pre xy godina neki sa ranama od strele., a taj im je kasnije bio slučaj.

Edited by Arkadija
Link to comment

Pitanje je kroz sta je sve Miriam prosla i u kakvom je psihickom stanju. Ne smem ni da pomislim sta joj je Hannibal uradio..

 

Evo opet nam se kroz trejler nagovestava da bi kao mogla da razotkrije Hannibala, ali to se nece desiti. Hannibal je i dalje nekoliko koraka ispred svih..

 

 

 

Link to comment

Odlična epizoda. Hajlajt mi je bio kada napoji svog imitatora njegovom pečenom nogicom :)

 

 

Inače, voleo bih da se izda neka knjiga sa receptima i preporukama za fino garnirana jela Hanibala smiley_eating_spaghetti.gif Sve što vidimo u serijama je tako dobro da bih pojeo na eks sve i da zaista sadrži ljudsko meso. Naravno, knjiga recepata da bude sa životinjskim, a ne ljudskim mesom.

Link to comment

Upravo sam hteo to da napišem.

 

Mislim, brate, kam on! Ajde što je znao da će kolega mu psihijatar da ga provali i odruka, ajde i Morfefusove korake da predvidi i sebi spakuje alibi ali sad još i ova situacija sa MIrjam... Ja doduše nisam razumeo (a verovatno je i režirano tako - na nož) da li je svesno poslao FBI u onu baraku ili mu se omaklo. Nema šanse da mu se omaklo. Poigravanje i sa tim je way too much. 

 

O montaži kompletnog drveta sa sve polutrulim čovekom na brisan prostor u vidu parkinga da i ne pričam. 

 

Ali ajde i to je čar priče.

 

Inače, imam i jedno pitanje. Da li je Skali bila u poseti Vilu? Meni se čini da sam u nekom od ovih Next week tizera video tu scenu ali je se uopšte ne sećam iz epizode. 

Link to comment

Upravo sam hteo to da napišem.

 

Mislim, brate, kam on! Ajde što je znao da će kolega mu psihijatar da ga provali i odruka, ajde i Morfefusove korake da predvidi i sebi spakuje alibi ali sad još i ova situacija sa MIrjam... Ja doduše nisam razumeo (a verovatno je i režirano tako - na nož) da li je svesno poslao FBI u onu baraku ili mu se omaklo. Nema šanse da mu se omaklo. Poigravanje i sa tim je way too much. 

 

O montaži kompletnog drveta sa sve polutrulim čovekom na brisan prostor u vidu parkinga da i ne pričam. 

 

Ali ajde i to je čar priče.

 

Inače, imam i jedno pitanje. Da li je Skali bila u poseti Vilu? Meni se čini da sam u nekom od ovih Next week tizera video tu scenu ali je se uopšte ne sećam iz epizode. 

Bila je u pretprosloj epizodi ili onoj prije nje. Sapnula mu nesto, zaboravih, pa joj rekli da se odmakne.

Za bold ne budi neozbiljan.

Edited by Feindouno
Link to comment

Fei, Mekejbe, pa to smo znali još pre nego što smo i počeli da gledamo seriju, jer je Hanibal takav oduvek. Erudita koji poznaje celokupnu umetnost, lekar, psihijatar, poliglota, atleta, hipnotizer...šta već sve ne. Setite se kako je u Silence of the Lambs naterao onog lika iz susedne ćelije da proguta svoj jezik, ili kako mu je minimalni, mali komad metala od hemijske olovke bio dovoljan da pobegne sa najčuvanijeg mesta na svetu.

Hanibal je uvek bio supermen-natčovek, u stvari supermen-nadnečovek. A i u filmovima i u knjizi su ga uhvatili tek kad je bio dobrano stariji nego u seriji. Prema tome...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...