Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

ne vidim razliku u sezonama, isto je, na ivici gledljivosti, sa jedne strane dosta iritantnih glumaca i debilnih odnosa medju likovima a sa druge strane ok ubistva ovo ono, sad da me neko pita jel valja ja ne bih znao sta da kazem

Link to comment

Mene i dalje prilicno vozi serija, mada sam odgledao zadnje 3 odjednom pa je mozda i to pomoglo. I ok mi je taj akcenat na duelu umesto na sporednim psihopatama. a sto se tice najave za sledecu epizodu nadam se da nece na tako banalan nacin da skontaju hanibala...

Link to comment

Не знам зашто је почело исповедање одједном. Ја сам рекао да уживам и да ми се много свиђа, али серија реално има озбиљне проблеме, који су озбиљнији него у првој сезони. То што је критикујем не значи да је не волим.

Link to comment

I ok mi je taj akcenat na duelu umesto na sporednim psihopatama. a sto se tice najave za sledecu epizodu nadam se da nece na tako banalan nacin da skontaju hanibala...

 

Mislis na hranu sa zurke? Ne verujem da ce naci da je meso ljudskog porekla, ali je zgodno da se ubaci kao teaser u trejler..

Link to comment

Pa da. Ispao bi Hanibal uber glup a i nekako mi se prerano cini da ga izvale vec u 6oj epizodi ako se zna da fajt sa Dzekom ide tek na kraju sezone.

Link to comment

Možda će Džek da otkrije nešto ambivalentno, a Hanibal će da provali da je ovaj provalio, ali će nastaviti da igra jer je to izazov?

Link to comment

 

Kratki film (interprentacija Ticijanove slike Dijana i Akteon) koji je posluzio Fulleru kao inspiracija za Willovu transformaciju. Sjajno iskoriscena metafora.

 

A vidim i da je Ann Friel vec glumila kod Fullera, bilo bi lepo kad bi joj pronasao ulogu u Hannibalu..

Link to comment

Super je ovaj filmić! Je l' ovo pre Hanibala?

 

Ako jeste, onda je Fuler kompilator, ali svi oni™ su većinom kompilatori.

 

Hvala, Kowalski.

Link to comment

Bas me zanima sta ce da rade sa ovom bezurkom, posto koliko se secam ona je skontala Hanibala? Jedino se bojim da im ne bude zamena za Clarice.

 

Inace jel se nekom cini moguce da je Alana mamac za Hanibala koji je Vil postavio?

Edited by pavllle
Link to comment

Mozda si na tragu tu oko Willa i Alane. Will pita Jacka "koga bi Ripper trebalo da ubije da bi progledao" i odmah potom imamo krupan kadar Alane.

 

A Miriam se verovatno nece secati bog-zna-cega, tako da ne mislim da ce biti nesto od pomoci. Hannibal je i hteo da je pronadju..

 

 

Da dodam i da je super uradjeno sto je Gideon koji se lazno predstavljao kao Chesapeake Ripper na kraju zavrsio kao njegova zrtva, uz priznanje "My compliments to the chef". I onda Hannibalov osmeh. Da se zna se ko je gazda..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...