Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Koliko ima dece u Tirsovoj, godinama unazad? Svaki dan?Mene jedan Sergej™ treba da uci humanosti i da mi govori u emisiji da treba da budem human a u reklamnom bloku da treba da se trujem masnim krompirom sa vestackom aromom?

Link to comment
Koliko ima dece u Tirsovoj, godinama unazad? Svaki dan?Mene jedan Sergej™ treba da uci humanosti i da mi govori u emisiji da treba da budem human a u reklamnom bloku da treba da se trujem masnim krompirom sa vestackom aromom?
Kakav je ovo sada obrt?Da, upravo tako, Sergej koji nas kao što vidimo ubija holesterolom i za to uzima lovu od proizvođača, izbija iz džepa pošteno zarađenu crkavicu uposlenicima Emoušna i još je povratio status srpske zvezde-heroja nakon one sarajevske epizode.Ali bataci Ave Karabatić su ipak pogubniji za srce i krvne sudove nacije od domaćinskog čipsa Edited by dillinger
Link to comment

nesnosljivo binarina vam je rasprava: zasto Sergej ne moze da bude odvratni self-promoting ljigavac i da radi dobru stvar u isto vreme ? :huh:

Link to comment
nesnosljivo binarina vam je rasprava: zasto Sergej ne moze da bude odvratni self-promoting ljigavac i da radi dobru stvar u isto vreme ? :huh:
Taj spoj je najodvratniji. Neka se svako upita da li zna ime devojcice kojoj treba pomoc. Da li je ona ostala u senci njegovog pametovanja. Fuj.
Link to comment

Po n-ti put: iako je jak utisak i o Sergejevoj samopromociji, nije u tome suština. Nek se samopromoviše do mile volje na čelu neke kampanje za zaštitu još ponekog dečjeg srca, to ćemo ne sumnjam svi pozdraviti.Stvar je u još jednoj nametnutoj bolesnoj dilemi: Ava Karabatić vs. srce deteta

Link to comment
nesnosljivo binarina vam je rasprava: zasto Sergej ne moze da bude odvratni self-promoting ljigavac i da radi dobru stvar u isto vreme ? :huh:
... ja bold nisam sporio. Od ovog njegovog ispada ce sigurno biti uplata, tim pre sto je na drustvenim mrezama izmilelo hiljade sheruj/lajkuj humanitaraca pa ce prica o Neveni doci do mnogih koji nisu znali nista o njoj.Dakle, nije toliko binarno. Ja se samo pitam zasto bas proizvod VB da najebe. Edited by CowBoy
Link to comment
Ne, Sergej je samo zadnja karika u lancu moralizatora koji su izgmizali zadnjih dana (Kamponeski, Dveri...) koji su BB optužili malte ne za sve loše u ovom društvu
... ovo mi je promaklo, ima li neki link?
Link to comment
... valjda Seregj moralise? Kakve veze VB ima sa bolesnom devojcicom a da Chipsy Domacinski ili skrnavi filmski projekti za koje idu pare iz budzeta nemaju?
+ 1000
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...