Jump to content
IGNORED

81, 82, 83, 84... novi zlatni san


Indy

Recommended Posts

Just now, Random said:

Svaka njima čas', al ih najviše vežem za period 88-92. Samo što se za taj cjelokupan period ne može samo jedna tema otvoriti. Razdrobilo se sve nekako do tada...

 

 

priznajem samo njihov prvi album...

 

 

Link to comment

11:38, vrhunac karijere. Ni prije, a ni poslije nisu mogli dostići ovaj nivo. Jbt imam drugare koji su četiri puta (!) uzimali karte za cert u sklopu različitih turneja u poznom periodu karijere. I samo jednom su ih pogledali uživo, za ove ostale AJ nije bio u raspoloženju i kinta je bila uredno vraćena. Kakav bend!





Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...

apropo ghost ridera. na stranu moja ambivalentnost prema c. eckmanu (muzički love, lični hejt), beše ovo jedno fenomenalno izvođenje 

 

 

 

na temu: remiksovana headache for michelle (pogotovo kad krene luđenje sa the forces of control)

 

 

Link to comment
14 hours ago, beyoncé said:

 

 

na temu: remiksovana headache for michelle (pogotovo kad krene luđenje sa the forces of control)

 

 

 

Uh :1310_thumbsup_tone1:

 

...simpa mi je da ispod originalne verzije ovog na YouTubeu Lesley Woods trazi muzicare za snimanje novog materijala (to je bilo pre 9 godina... i recimo da je to stvarno Lesley Woods).

 

Link to comment

šta znam, pre par godina sam čitala neki članak o nekadašnjim pank ikonama i ostala mi je u sećanju sa togom i onom perikom sa loknama, nije delovalo kao da se sprema za bend.

 

kad sam kod '80s alternativnih/singl verzija:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...