Jump to content
IGNORED

81, 82, 83, 84... novi zlatni san


Indy

Recommended Posts

ubacicu vam jednog uljeza iz 1980

 

iako su imali i hitove i tiraze, mislim da se radi o jednom od najpotcenjenijih bendova ever, od kritike i strucne publike ™. rock lobster je iz 1978, john lennon je voleo tu pesmu. fale ovakvi bendovi danas.

Edited by Parsons
Link to comment

super ako je tako :) , moj osecaj za potcenjenost je krajnje subjektivan. nesto ih ne vidjam po najboljim listama albuma svih vremena i secanje ljudi sa kojima mogu da pricam o b52s (nasi i stranci) se svodi na love shack fazu, a albumi s kraja sedamdesetih i pocetka osamdesetih su im, po meni, najbolji.

Link to comment

... i neverovatno su sveži, mogli su danas da budu snimljeni bez korekcija

 

Kao i ovo, recimo; ne znam da li je već bilo, ali znam da ću jednog dana otići u penziju da gledam kako mi raste kajsija, i slušati Regiment

 

Link to comment

@April, posto sam mlade dane proveo skacuci uz B52s (kad to nisu bili Talking Heads), mislim da nisu toliko potcenjeni, koliko su imali (recimo) 2 faze. Ranu fazu (zuti, i u nekoj meri, crveni album), kada su bili nesto vise kao kult bend. Posle je usledila komercijanija faza. Premda su bili dobra komercijala, ipak je to komercijala... mada se meni i to svidjalo, ali ipak ne na nivou faze iz doba zutog albuma).

 

 

Komercijala, sa Iggijem, ali dobra. I kraj 80-tih, tj 1990.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...