Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

Nisi etalon neumeca, tu smo isti. Nego, sledeci put kad mi treba savet, ja cu lepo da PM-ujem Ameliju, a ne da bez veze ovde zauzimam prostor.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja bih od te junetine napravio klasični gulaš.Luk, crni, beli, šargarepa, paprika, paradajz, lovorov list i udri po dinstanju dok ne omekneПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Moze predlog, a moze i link ako je nesto vec bilo
EDIT Sem toga ja sam polazio od odredjenih namirnica (koje su mi u posedu), a ne tipa jelaA i verovatno sam utripovao da sam ignorisan. :fantom: Edited by Indy
Link to comment
ja sam polazio od odredjenih namirnica (koje su mi u posedu),
da, tako sam i ja shvatilaa inače jes ironija da ne mora paprika u paprikaš :Da ne mora čak ni meso, npr u tzv krompir-paprikaš idu samo krompiri i žganjci
Link to comment

cek, znaci u paprikas ne ide paprika (zacinska,ne sirova)ono sa prethodne strane od strane tb sam shvatio ko salu, al vidim prima se pa reko da proverim?

Link to comment
cek, znaci u paprikas ne ide paprika (zacinska,ne sirova)
misliš aleva?hm, rekla bih da ona ide u svaki ali neka dođu neki iskusniji paprikašari da objasne
Link to comment

+1, kakve su sad to novotarije, paprikas bez horgoske (jedina industrijska paprika koju priznajem)

Link to comment

Nije paprikas, ali ima veze sa Amelijinim uputstvima (a mozda i nema). Moj prvi wok (svinjski stir fry, kako god se to prevodilo). Vrlo je prosto, a ispalo je ukusno (ne znam koliko je na oko). Jedino sto je bilo dima k'o da sam Sijuks, ne znam zasto, da li je stvar u ulju (obicno biljno) ili cemu. Znaci, iskockana prasetina, zamrznuto povrce "Thai stil" (napravljeno bas za stir fry) i jos samo ulje, so i soja sos. I dodao sam malo vode, sto cu mozda da preskocim sledeci put, mislim da je dosta ono sto izadje iz povrca.Ako neko zna kako da smanjim dim, nek javi (srecom sam na vreme zatvorio vrata od kuhinje, pa nisam aktivirao protiv-pozarni alarm: moje komsije preko puta hodnika 3x dnevno aktiviraju alarm kuvanjem, sad mi je jasno i kako).IMG_2167_001.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...