Jump to content
IGNORED

Beograd-Belgrade-Belgrado


fonTelefon

Recommended Posts

Bas bi mogao da svratim u Moritz po porodicni kad se budem vracao sa voznje. Kakva je situacija sa ostavljanjem bicikle ispred? Ne moram previse daleko od vrata da idem po sladoled?Ne volim da ostavljam my precious na ulici.

Link to comment
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    6

  • fonTelefon

    6

  • katamaran

    5

  • yolo

    4

blagodarim. Pola sata pretrazujem forum sa moba jer se ne secam bde sam ovo pitao... Zakacen na Nestle internet se raspirujem o konkurenciji. Totalno amoralan tip.

Link to comment

To bi bila poetska pravda :)Cim sam video da nigde u radnji nemaju izlozene cene bilo mi je jasno koliko je sati. 1/2 kg 750 dindzi. Jos je prodavacica smatrala da sam jeftino prosao pa je probala da me zezne za jos 100 dindzi. Posle rucka cu da vidim vredi li tih para.

Link to comment

Fin je taj Moritz sladoled, ali ja sam posle silnih hvalospeva ocekivala - mnogo vise. + Za te pare mi se vise isplati da sednem u auto i skocim do Kovacice, do omiljenog slasticara.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
Sta zaista raditi u Beogradu osim Doline silikona i splavova i par oskudnih rusevina? Gde voditi ljude kad dodju iz beli svet?Muzej automobila ministra pekara?Safari u Borci?Sljep u Munzeu?Teslin muzej?
Možda je već bilo, ali reke i jedino reke. Pogotovo putem od Brankovog mosta do Ade onim raspadnutim putem.Lik iz Beča je odlepio na tu turu.
Link to comment
  • 3 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...