Jump to content
IGNORED

Google Glass - ultimativni gedzet


Аврам Гојић

Odjeci i reagovanja  

35 members have voted

  1. 1. Ajmo.

    • Fuj.
    • Sve su to predznaci poslednjih vremena.
    • Must have! Odmah! Ne pitam za cenu!
    • Sta ce to tebi kad vec imas coroskope
    • Sacekacu da se tehnologija ustali
    • Nema nista od te tehnologije, dzaba im poso
    • Brinu me bezbedOnosni aspekti.
    • Cekacu Apple Specs
      0


Recommended Posts

Ovi su se opasno zafurali sa gugl cvikama. Sto se mene tice, mislim da 2014. prelazim na kontaktna sociva, ovo moram imati! moram! i ne znam kako sam do sada ziveo bez toga.

Google's futuristic, augmented reality Android-based glasses will go on sale to consumers by the end of this year, costing "less than $1,500," The Verge reported today."We finally have official word from Google that it is aiming to release a 'fully-polished' version of the wearable headset to consumers by the end of this year," The Verge wrote. "The company has also informed us that Google Glass will cost 'less than $1,500' when it goes on sale.""Less than $1,500" leaves a lot of room to maneuver, but pre-orders of the Project Glass developer edition cost $1,500. So we'd be surprised if the retail version doesn't cost more than the Google's just-announced Chromebook Pixel, which will start at $1,299.Between Android devices (which range from free-with-contract to state-of-the-art), Chromebooks, and Project Glass, Google will offer a spectrum of products from low-end to premium when its expected retail stores open for business.One bit of good news in the timing reported by The Verge: Google previously said the glasses would make their way to consumers by 2014. If the latest report is correct, you might be able to get them before the next winter holiday season.
Link to comment

Jedva cekam, mada mislim da ce prava stvar biti kad budu poceli da ugradjuju implante u delove mozga zaduzene za procesuiranje slike i zvuka. (Ozbiljan sam!)

Edited by Aion
Link to comment

ne shvatam cinizam. konačno neki izum koji izgleda kao iz beyond 2000. pozdravljam. krajnej ej vreme bilo.21. vek je počeo mršavo.šta? voice control i gps?pa dosad smo hoverkrafte morali da kupujemo i parkiramo na krovove!

Link to comment

potpuno se slazem sa Aionom. cyberpunka nikad dosta,samo se ipak nadam da nece biti potrebe za prckanjem po lobanji.pre se nadam tehnoloskom kvantnom skoku koji ce omoguciti da racunar bude spakovan u kontaktno socivo.

Link to comment

ja bih izbegao kontaktna sočiva. još uvek nosim jezu od prvog i poslednjeg pokušaja da turim i izvadim prokletinju u sedmom osnovne. nek se lepo dioptrizuju ovi lepi viziri i da budemo svi na konju.

Link to comment

Ne znam koliko pratite desavanja u IT-u, ali pre nekoliko meseci Google je zaposlio Ray Kurzeil-a na mesto jednog od direktora razvoja. Navodno, treba da se bavi prakticnom primenom vestacke inteligencije, medjutim Ray nije poznat kao eksper za AI vec kao propagator transhumanizma. Pogledajte recimo trenutnu top-story sa njegovog sajta:http://www.kurzweilai.net/new-retinal-implant-gives-sight-to-nine-blind-peopleJos jednom, ja nisam sarkastican kad pricam o ovom. Lecenje slepila, parkinsonove bolesti i sl. je samo prvi korak ka primeni ovih tehnologija na zdrave ljude.

Link to comment

Fenomenalne mogućnosti, zaista. Ipak, ne znam zašto ali me neka tuga uhvatila kad nosilac GG vrti onu nasmejanu devojčicu u krug. Deluje kao stvaranje male porodične uspomene a sa tim ne mogu da povežem cyber gadgete.Pričam o linku iz Vasinog prvog posta

Edited by Valkyrie
Link to comment
Deluje kao stvaranje male porodične uspomene a sa tim ne mogu da povežem cyber gadgete.
da stavim stvari u perspektivu, zamisli ljude iz epohe "Ljubavi i mode" kako slikaju svoju decu pomocu ganc novih i preskupih Yashica Minister* aparata. to su bili cyber gadgeti, a te fotke, sa toplim Kodakovim koloritom, dobro fiksirane i uramljene u velike albume koji mirisu na staru providnu mat hartiju i rasusenu kozu, danas imaju patinu romantike.sve to ima svoje, sto kazu babe.*on that note, nikakav Apple, ma niko ko sada dise na zemlji, ne moze da proizvede mehanicki kvalitet i zavrsnu obradu kakve sam video kod nekih starih fotoaparata ove vrste, narocito japanskih. to je nenormalno kvalitetno, pravljeno da traje. imam bas jednu Jasiku Minister, povremeno samo zategnem zatvarac samo da bih cuo taj neverovatan zvuk dobro obradjenog hromiranog celika. ko da drzis Smith i Wesson jbt.
Link to comment

meni super, ali u test fazi kostaju 1500$, pa cu da sacekam :D

Ne znam koliko pratite desavanja u IT-u, ali pre nekoliko meseci Google je zaposlio Ray Kurzeil-a na mesto jednog od direktora razvoja. Navodno, treba da se bavi prakticnom primenom vestacke inteligencije, medjutim Ray nije poznat kao eksper za AI vec kao propagator transhumanizma. Pogledajte recimo trenutnu top-story sa njegovog sajta:http://www.kurzweila...ne-blind-peopleJos jednom, ja nisam sarkastican kad pricam o ovom. Lecenje slepila, parkinsonove bolesti i sl. je samo prvi korak ka primeni ovih tehnologija na zdrave ljude.
carski potez, mada je ray k. cista apstrakcija Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...