Jump to content
IGNORED

F.E.S.T. 2013


eye of the beholder

Recommended Posts

Prođe godinu dana, očas posla.Za dvadesetak dana počinje četrdesetprvi po redu.od 22 februara do 03 martaValja li šta gledati?Redovi u Sava Centru su već formirani.program

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Valja li sta gledati?
Meni su u uzi izbor usli: LovMasterStokerPesnice ponosaSvet pre njeMozda jos pogledam:Call girlVadjdaAndjeoski deoKamionOsmatracnicaUbiti dabraPupoljciKumaKuca sa osmatracnicom
Link to comment
  • 4 weeks later...

Mislim da se vise pise o tome na onom topiku najava za filmske dogadjaje.Ali kad sam vec tu samo da prijavim da me je Kar Wai sa Grandmasterom potpuno odusevio. Retko kad sam imao taj osecaj da bih odmah mogao da odgledam film iz pocetka. Ko je propustio danas i sutra na FESTU, neka se strpi do 11.03. bice u bioskopima, onakvo remek delo je greh gledati na nekom dvd ripu.

Link to comment

Danas, Fontana u 19h, "Pupoljci"http://fest.rs/program/47/pupoljciDa li bi neko uskocio za film ili znate nekog kome treba karta, imam visak? Javite na pm.------------------------Super je FEST ove godine, skoro 20tak filmova mi je delovalo primamljivo, ali sam odabrala 10, za neke verujem da ce biti i posle u bioskopu (tipa Antiviral i Andjeoski deo, mada mozda i gresim)Gledala do sad:Kako sreca hoceLjubavLjubav je sveOd cetvrtka do nedeljeUbiti dabraNoc na uliciSlede:PupoljciTrnovit putSkoro covekLov

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

odlican je wong kar waijev "grandmaster", pravo uzivanje na velikom platnu.stilizovana posveta wuxia zanru, sa siromasnim zapletom i bledim likovima, ali su akcione scene spektakularne. (koreografiju je radio yuen woo-ping)

Link to comment
Danas, Fontana u 19h, "Pupoljci"http://fest.rs/program/47/pupoljciDa li bi neko uskocio za film ili znate nekog kome treba karta, imam visak? Javite na pm.------------------------Super je FEST ove godine, skoro 20tak filmova mi je delovalo primamljivo, ali sam odabrala 10, za neke verujem da ce biti i posle u bioskopu (tipa Antiviral i Andjeoski deo, mada mozda i gresim)Gledala do sad:Kako sreca hoceLjubavLjubav je sveOd cetvrtka do nedeljeUbiti dabraNoc na uliciSlede:PupoljciTrnovit putSkoro covekLov
ajd' ugledaj se na lepog Takeshija, pa napisi koju rec o odgledanom.
Link to comment

дај пишите наслове у оригиналу бар за ове неочигледне, овако не могу да дешифрујем.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...