October 4, 201510 yr Pardoniram na trecem postu za redom (uporno istice edit) al sam mozda provalio u cemu je fora http://www.microsoft.com/en-us/mobile/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA139442 The standard that the Lumia uses is called AHJ (American Headset Jack) for type wired headsets, which is different than the standard Nokia OMTP (Open Mobile Terminal Platform) interface Edited October 4, 201510 yr by katamaran
October 6, 201510 yr Samo da javim da su kupljene Hajzerice cx150 i da rade na mobu. Bas razbija kolko je dobar!
October 6, 201510 yr Samo da javim da su kupljene Hajzerice cx150 i da rade na mobu. Bas razbija kolko je dobar!Samo pazi kako ih pakujes, da se ne izuvijaju po dzepovima i to. Onda veoma brzo odu pjenisu na istinu
October 6, 201510 yr De si pazario,4audio?Kao što je Ravanelli već rekao,pazi žicu,pogotovu na izlazu iz džeka,to im je slaba tačka.Kod novijih modela su to navodno ispravili.
October 10, 201510 yr Nikad mi nije palo na pamet da ovako okrenem slusalice. Moracu da probam uz rizik da muzika ispadne naopaka :)
November 23, 201510 yr imam ove. izgleda da mi otkazala desna slušalica... ima li neki valjan i pouzdan u Beogradu kome bih mogao da ostavim na servis?
November 23, 201510 yr Najbolje da pitaš u 4Audi-u ali msm da je zvanični serviser negde poprilično severnije od Bg-a.Imam negde njegovu vizitku pa ako ništa ne uspeš ovde iskopaću je.
November 24, 201510 yr Hoću, hvala ti. evo servisa Ovlašćeni servis za slušalice:Sabadoš service, Cara Lazara 17, Sremska Kamenica (Novi Sad)tel. 021/475.52.44
November 24, 201510 yr kaže čovek po opisanom reklo bi se da je drajver... drajver? pa ja nisam imao nikakvu instalaciju za njih Vi ste mlađi, IT čovek, drajver je stari izraz za zvučnik heh ... eto da se ne obrukate
November 24, 201510 yr Drajver-zvučnik...u hi-fi-u malo drugačije no u it-iju. Jel pominjao cenu popravke? Edited November 24, 201510 yr by Barti66
November 24, 201510 yr zapravo aktivni deo zvučnika (membrana i kalem), pasivni deo zvučnika je kućište. ne pričam ovo da kenjam Singeru nego da zna kako da čita recenzije ako poželi da kupi neke fine sluške.
November 26, 201510 yr Dobar majstor, nosio sam mu neke profi stvari, i čovek lepo pita, oćeš improvizaciju da što brže bude gotovo i jeftinije, ili skuplje oriđiđi, ali možda da sačekaš dan-dva. Kad ima vremena oće lepo sve da ti objasni šta i kako. Naravno ako tebe intetesuje... Poslato sa...
Create an account or sign in to comment