Jump to content
IGNORED

Slusalice


*edited by mod

Recommended Posts

Znam da nisu, ali mi izgleda ne pašu ove in ear, svaki put mi se upali uvo od njih, nema šta im nisam radio, čistio alkoholom... I to ove što uđu samo polovično, sa onom "šnalom" što ide iza uva. 

 

One klasične in-ear tek ne podnosim, em ispadaju, em to guranje silikonskih nastavaka mi je baš neprijatno. 

Link to comment
  • 2 months later...
On 2.9.2019. at 15:20, James Marshall said:

Treba mi preporuka za blutut sluške za trčanje, ali one velike, ne in ear i te varijante. Samo da su čvrste. Vidim po netu preporučuju ove Plantronics, ali nema ih kod nas, a Amazon ne šalje u naše krajeve. 

 

Ne zna  jesi li rešioi u međuvremenu, ako nisi, tačno ono što tražiš:

 

https://www.jbl.com/factory-refurbished/SYNCHROS+E40BT.html

Link to comment
  • 3 months later...

#Aliexpress US $20.10 31%OFF | SA9023A + ES9018K2M USB portable DAC HIFI fever external amplifier audio card decoder for Computer Android Set Box A6-017

https://a.aliexpress.com/_dWf0glr

 

 

Oooodlična stvarčica! USB DAC, ja ga koristim uz slušalice, ali kapiram da bi poboljšao i zvuk zvučnika.

 

Svega 23 evra sa AE Standard Shippingom, stiglo mi za dve nedelje. Bolje nego Dragonfly Black po svim recenzijama koje sam video, dobro da nisam kupio DF pre 2-3 meseca kad je bio na sniženju, pošto je i po toj ceni više od tri puta skuplji.

 

Radi i sa telefonima, ali ne da svim.

 

 

Link to comment
  • 6 months later...
On 24.10.2020. at 16:19, nisam ja said:

jel ima neko jebene mi true wireless earbuds? 

Imam neke Anker Soundcore - mnogo dobra stvar kad si u pokretu. Moze da se trci, cepa teretana, vozi bajs, mota po kuci, sluske sve vreme stabilno u usima, nema nikakvog cimanja da ce ispasti. Ja sam uzeo ove u rangu 40-50 evra i sasvim dobar zvuk imaju. Nemam pojma kakve su brendirane od 100+ evra, nemam nameru da placam bluetooth slusalice toliko. Naravno za ozbiljnije i kvalitetnije uzivanje u muzici nista ne moze da zameni dobre slusalice sa kablom.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...