Jump to content
IGNORED

Australian Open 2013 - play by play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    249

  • dùda

    84

  • Nesh

    66

  • Max Morlock

    58

:lolol: :lolol: :lolol: htela da sedne kod japanke-koja-izgleda-ko-filipinka da se ispričaju ko drugaricebravo za Bojanu, srećom tamnoputa je pasivna pa je odgovaralo, ima šansu i za 1/4 finale
Link to comment

sad bojana ide na stivens koju sam tek danas malo pogledala kako igra i bogme sam iznenađena.ne znam jel' to samo danas neki slučaj bio, ali mala bije za sve pare, a pretplaćena na linije.

srećom tamnoputa je pasivna
to danas ni izbliza nije bio slučaj Edited by duda
Link to comment
Bravo Jovana!!! Sledeci mec je protiv Sloan StephensKakva je Stephens, ima li sanse Bojana?
Stivens je dobra teniserka, ali sa priličnom sigurnošću mogu da kažem da bolju šansu od ove da se dočepa četvrtfinala gren slema Bojana neće imati.
Link to comment
Bravo Jovana!!! Sledeci mec je protiv Sloan StephensKakva je Stephens, ima li sanse Bojana?
Atletski je bruka, kao gazela. Imaće priliku Bojana, ali moraće mnogo bolje da odigra.Igrala je sa Anom na US openu, isto 3. kolo ili tako nešto
Link to comment

Ja sam gledala Stivens prosle godine, valjda US open, ne secam se, slucajno uhvatila mec - potsetila me na onu nasu malu Aleksandru, ima ubojita oruzja ali glava ume da joj zasmeta. kad se isfrustrira (a isfrustrira se lako) onda sve krene nizbrdo. doduse, to je bilo prosle godine.

Link to comment
sad bojana ide na stivens koju sam tek danas malo pogledala kako igra i bogme sam iznenađena.ne znam jel' to samo danas neki slučaj bio, ali mala bije za sve pare, a pretplaćena na linije.[/size]to danas ni izbliza nije bio slučaj
mislio sam na japanku, samo 9 winera, sa Stivensonovom će biti borbe, Ana je 2 igrala sa njom na USO, prošle godine se osetilo koliki napredak je postigla
Link to comment
mislio sam na japanku, samo 9 winera, sa Stivensonovom će biti borbe, Ana je 2 igrala sa njom na USO, prošle godine se osetilo koliki napredak je postigla
aha, ok, nesporazum
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...