Jump to content
IGNORED

Silver Linings Playbook (2012)


3opge

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    62

  • Turnbull

    41

  • Lancia

    20

  • Molder

    19

Top Posters In This Topic

mora biti da je dobar jer on ima bas tu harizmu karakteristicnu za standardne smor komedijice, a opet meni je ovde bio potpuno ubedljiv. u jednom momentu, tamo pri pocetku, kad su imali probleme u roditeljskoj kuci imala sam osecaj kao da gledam dramu, tj njegov bipolarni poremecaj nije tu stavljen samo da bi uneo dinamiku medju karakterima, nego je za mene kao gledaoca postao tematika za sebe. zahvaljujuci njemu, i guess.dobar je bio, ali maaaalaa. predivna! pa zamisli da su stavili kezavu rejcel mekadams ili iscedjenu en hedavej.

Link to comment
mora biti da je dobar jer on ima bas tu harizmu karakteristicnu za standardne smor komedijice, a opet meni je ovde bio potpuno ubedljiv. u jednom momentu, tamo pri pocetku, kad su imali probleme u roditeljskoj kuci imala sam osecaj kao da gledam dramu, tj njegov bipolarni poremecaj nije tu stavljen samo da bi uneo dinamiku medju karakterima, nego je za mene kao gledaoca postao tematika za sebe. zahvaljujuci njemu, i guess.dobar je bio, ali maaaalaa. predivna!pa zamisli da su stavili kezavu rejcel mekadams ili iscedjenu en hedavej.
tacno tako, vec napisah, Cooper je na pocetku sa DeNirom izasao iz okvira romkoma, na pocetku sam i ja bio pomalo zbunjen i nisam znao u kom ce tonalitetu sve to da se zavrsi. svidja mi se kako O.Russel dramu transformise polako u romkom. JL je po meni skoro siguran Oskar a ima mislilaca koji tvrde da ce ovaj film napuniti vrecu pozlacenim kuronjama.
Link to comment
kezavu rejcel mekadams
:lolol:
ili iscedjenu en hedavej.
:mad:Zapravo, ona bi bila super u ovoj ulozi. Odigrala je vrlo sličnu Rachel getting married (koji isto takođe preporučujem, ako već nisi gledala).
Link to comment
kakav predivan romantican delirijum. zaljubljen sam skroz u ovaj film.
потпуно те разумем, мени се гледа поново и немам жељу да гледам ове остале.
Link to comment

ma kako je Russel samo skockao atmosferu, kao jos jedan glumac vise. i svi komplet su oduvali svoje uloge ali Cooper i ova mala Lawrence su se pruzili preko celog filma.

Edited by Lancia
Link to comment

video sam je, tu Lawrencovu jelte pre 10-ak dana na Late show sa Lettermanom i ... ne znam, litlbastard me je zaintrigirao ali baš zbog toga nemam želju da vidim film. ponaša se ko kurvica a taj imidž mi ne paše nekako. možda jer je vidim kao konkurenciju

Link to comment
video sam je, tu Lawrencovu jelte pre 10-ak dana na Late show sa Lettermanom i ... ne znam, litlbastard me je zaintrigirao ali baš zbog toga nemam želju da vidim film. ponaša se ko kurvica a taj imidž mi ne paše nekako. možda jer je vidim kao konkurenciju
pogledaj je, ako vec nisi, u Winter's Bone razvalila je, imo..
Link to comment

ispada da david o, russel ima bilopalornog sina, što mu je bio motiv da napravi ovakav film. a de niro se rasplakao oko togahttp://www.huffingtonpost.com/2013/02/05/robert-de-niro-crying-silver-linings-playbook_n_2622396.html

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...