Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

Đoković tek drugo kolo igra, znači ne pre subote. A prenosi idu od ponedeljkaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

E onda je to promena, pošto generalno IW nikada nisu radili prenose pre ponedeljkaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

ispala i bojanaveć kol'ko danas će njenim stopama i jelenajanko tkđ ima velike šanse za ispadanje, gulbis poludeo, u nizutm jeana bi trebalo da prođe, igra protiv neke anonimuskinje, ali domaće, tako da ni to se nikad ne znabiće na kraju ono što je i realno, tj. spala knjiga na dva jedno slovo

Link to comment

Gulbis je već dosta mečeva odigrao, u normalnim uslovima Janko ne bi smeo da ima nikakvih problema, ali veliko pitanje u kakvoj je formi uopšte.

Link to comment

Janovic i Nalbi smorili za sve pare. Prvi nebrušen i nekalibrisan, a drugi nespreman za 2-3 sata ozbiljnog tenisaedit: mrzelo me da se prebacujem na Hjuit-Izner, a verovatno je bio bolji meč.

Edited by Garnirung
Link to comment

meni ovaj tipsin rezultat i nije neko iznenađenjevidelo se odavno da je on negde puk'o gadnožao mi je što je nalbi isp'o od onog iritantnog janovića

Link to comment

Пуко je још ономад када је освојио она два турнира и добио Мерџу, па почео да сере како није поштено да жене имају иста примања ко мушки тенисери, јер је он баја и сад ће да прејебе све тенисере сем, можда,Ђоковића. Е после тога није ништа урадио.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...