Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

pa ja mislim da postoji ipak razlika izmedju Clijsters na betonu i Nadala na sljaci :)usput, Nadal nije osvojio prvi turnir na kojem se pojavio, vec drugi i treci, gde je tek na trecem igrao protiv top10 igraca... poprilicno sam siguran da Nadal ne bi osvojio US Open nakon dvogodisnje pauze :D ono, postoji razlika u protivnicima na US Openu i Acapulcu :D

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Serena je, šta god pričali, uz Štefi Graf najbolja u istoriji sporta, generalno, mnogo je pokretljivija nego što se smatra.
To samo ako nisi gledao Martinu Navratilovu.
Link to comment

zli porucnice, hvala na dobrodoslici, tu sam ja, nego kao i federer, sve redje i redje pogadjam u metu :lolol: (stizem da pisem)ne oduzimam ja nista sereni, ona jeste jedna od najdominantnijih igracica ovog sporta, ja samo kazem da je ona to sve postigla sa daleko manje truda u svim segmentima jer joj je konkurencija prosto takva da ona moze imati 15kg viska i polupokretne zglobove i otresati sve redom iako nije imala trening 10 dana. nadji mi igraca sa tolikim viskom kg da je u prvoh 50, pitanje je da li ga uopste ima na listi.sa tog stanovista, oni se uopste ne bave ovim sportom na istom nivou profesionalnosti, a ni znanja. ne znam meni je nemoguce porediti zene i muskarce, tj tourove u tom kontekstukada sam pominjala rupe u igri, nadal ih ima, ali to moze da eksploatise promil igraca, dok je serena daleko podloznija taktickom razmontiravanju kad bi bilo nekog da od straha malo razmislii ovo sto kaze freak, nije ni on od starta sabio, podize formu svakako

Edited by Afterburner
Link to comment
Ok, zezam(o) se, ali zar je neko stvarno mislio da bi se Rafa vraćao na teren, a da nije spreman da jede živu decu?Bio je on fizički verovatno spreman i za AO, ali je mudro krenuo sa ovim malim turnirima da nabifla udarce i samopouzdanje.Gde neće igrati ni sa jednim igračem koji bi mu bio zajeban, a njih ionako nema više od par komada.Čak i kad je harao ludački, on je gledao da smanji pritisak izjavama kako nije favorit i ostala PR sranja.Na kraju može da ispadne da će lošije proći na IW i Majamiju, ali ne sumnjam da će na šljaci da dere.A verovatno će malo da razredi raspored u zavisnosti od stanja kolena.
sto nije onda pobedio zebaljosa u finalu?
Link to comment
ha, nadal-federer cetvrtfinale, ne znam da li su ikad igrali tako rano.
Igrali su u tećem kolu Majamija 2004. to je bio njihov prvi susret, pobedio je Nadal 6:3, 6:3.
Link to comment

federer ima benetoa u trecem kolu, drugi mec obojici, mogao bi tu ponovo da se saplete tako da.. do nadala ima on o kome da razmislja ;)novak 1/4 jo-wil, 1/2 mari ili delpo bez nekih mina dotle, reklo bi se dobar zreb, jos da mu je mesto marija uleteo ferer :D

Link to comment

Kako je Ferer odigrao na poslednjem turniru, nema šanse da će dogurati ovde do polufinala, verovatno će umesto Ferera biti Berdih na drugoj strani ili neko treći :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...