Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

A-319 malo zardjao. Istina je da je ovaj mali u vecem delu meca odlicno servirao i da nije nikad lako igrati prvi put protiv nekog igraca ali i Novak je pocesto pustao mozak na ispasu. Da ga Herbert nije oterao u TB u prvom setu ne bismo videli ni ovih 5:0 u drugom setu, izmuljao bi nesto sa po jednim brejkom.

Link to comment

Ma, sigurno da ga je dotukao prelazak na zimsko računanje vremena. Ja nisam mogla da izdržim da odgledam ceo prvi set, a kako li je tek njemu koji mora da igra meč oko ponoći.

Link to comment

vidi, vidi. bliži se duel Nadal-Janowitz u sledećem kolu. Jeste da ga je Nadal pobedio već jednom u Montrealu ali ne tako lako 7-6 6-3 valjda.Janowic brani prošlogodišnje finale a sada je dobio i na samopouzdanju posle 1/4 Wimbldonainače sada je career high n'14

Link to comment
vidi, vidi. bliži se duel Nadal-Janowitz u sledećem kolu. Jeste da ga je Nadal pobedio već jednom u Montrealu ali ne tako lako 7-6 6-3 valjda.Janowic brani prošlogodišnje finale a sada je dobio i na samopouzdanju posle 1/4 Wimbldonainače sada je career high n'14
janowitz bi mogao novaka da vrati na broj 1. :)i novak bi onda morao sam sebi pomoci
Link to comment
Kaže novak da su loptice prebrzeSent from my GT-N7100 using Tapatalk
To sam i ja pročitao, ali mislim da je bio pod utiskom protivnika koji je dobro servirao. Osim toga nije igrao Bazel gdje su tereni bili mnogo brži.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...