Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Reportovan si po vise osnova, a dobio sam samo 3 400 na ulozenih 800 sto i nije bas dovoljno za neku ocaravajucu veceru pa sam pokusao to da pojacam ali mi je Benfika pojela sve.Elem, bitno je da je Jelena samlela uzasno iritantnu Azarenku. Bilo bi super kad bi nekako bila prva u grupi pa da oplete Kvitovu a onda i Serenu u finalu, red bi bio.

Link to comment
jeca zvana feniks.kako bi meni bilo drago da ona nekako uspe da ukrade neki grand slam
+miliongreota bi bilo da ostane bez tog gs, i neke mnogo gore od nje ga imajuana na prvom mestu, pa onda skjavone, pa i stosur je teniserka sa mnogo falinki
Link to comment
+miliongreota bi bilo da ostane bez tog gs, i neke mnogo gore od nje ga imajuana na prvom mestu, pa onda skjavone, pa i stosur je teniserka sa mnogo falinki
meni stosur simpa na više nivoa. i cenim da će kad se sabere uzeti još koji slem.
Link to comment
meni stosur simpa na više nivoa. i cenim da će kad se sabere uzeti još koji slem.
nisam govorila o simpatičnostimislim, ne mora teniserka da bude savršena da bi imala osvojen gs ali ove neke koje sam pobrojala imaju baš rupe u igrikod sem je to bh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...