Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

imamo ivovica koji je odlican napadac s vrhunskim predispozicijama, ali losiji na prijemu. prijem nam generalno jeste problem, ali ni blizu koliko jovovic koji je najlosiji dizac u nekoj vrhunskoj reprezentaciji.

Link to comment

edit: Ma, super si mu objasnio, još kada bi to bilo tako jednodnostavno i kada bi bilo tačno, ali koga boli uvo...

 

Inače, lepo :)

 

Jedanaesta medalja sa evropskih prvenstava, Samo Rusija sa 21 i Italija sa 13 imaju više. Samo tri reprezentacije imaju dvocifren broj medalja i to će ostati tako do sledeće decenije, obzirom da je na četvrtom mestu Poljska sa 8 medalja...

 

U ovoj deceniji nije osvojena medalja samo na jednom evropskom prvenstvu i to na onom prošlom kada je Slovenija osvojenim srebrom odbranila čast regiona...

Edited by Ajant23
Link to comment

U finalu bi verovatno imali pomoć publike,sigurno više vole maloruse od rusa

 

A da je Poljska došla do finala da li bi se igralo na stadionu?

 

Zašto ne igra Muserski ,zna li neko?  

Link to comment

Ali nekad igra kao kompletna budala. Recimo ovaj set smo dobili uprkos njemu, ja što sam izbrojak prošao mu je jedan od 6 ili sedam napada, ovaj posljednji.

A nije, jebi ga, jedno pet lopti mu ke podignuto iza leđa. Iz takvr situacije teško je probiti blok
Link to comment

jel imamo mi jos igraca u steku koji sada nisu bili ovde? mozemo biti jaci?

 

ne znam za koga da navijam u finalu :/

Pitali poljaka kada bi imao nož i da bira da ubije nemca ili rusa koga bi pre odabrao?

Prvo nemca ipak posao pre zadovoljstva

Link to comment

Bravo za preokret, nije izgledalo da mogu da se vrate. Nije zlato, ali nisu ni bili favoriti pre prvenstva, nemaju sta da budu potisteni i demotivisani. Mogli su i bolje, pamtice se medalja. Nije beznacajno ovo sto je freak napisao. Tako se ostaje u vrhu.

Link to comment

Kako se zvaše ovaj njihov selektor? To onaj žabar iz njihove posljednje dominantne generacije, Esposito or smth?

 

Ed. Nejasno sam se odrazio - njemački selektor, žabarska posljednja dominantna generacija

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...