Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Steta. Olako smo pukli treci, ovo ostalo uvek kad se lomilo otislo njima. Nismo iskoristili ni 10:8 u petom. I u cetvrtom smo, cini mi se, imali jednu kontru da se odmaknemo na dva poena pri kraju, ali ni to nije proslo. 

Link to comment

uz promenljiv kvalitet prijema, presudilo je što je danas Luburić bio potpuno dekoncentrisan pa je Kovačević je bio preopterećen.

verovatno nije sudbonosno uticalo ali na kraju petog seta ključni poen za povratak u egal odigrali smo bez tehničara (čudna zamena Luburić-Jovović) pa niko nije uspeo da organizuje kontru (svi su čekali da to uradi igrač koji je u stvari na klupi).

bilo kako bilo, polufinale je priličan uspeh za ovaj sastav a ako još padne bronza  - biće to premija.

Link to comment

uvek se najvise uzjebem zbog poraza odbojkasa/ica..

Apsolutno. Sećam se onih mečeva sa žabarima kada bi smo ih dobijali da je bilo čelendža kao danas.

 Porazi protiv brazila u polufinalima SP i finalu WL.Jedna lopta Kovačevića starijeg protiv Kubanaca u polufinalu svetskog.Danas jedna lopta mlađeg. Koji je na moje iznenađenje postao vrhunski igrač

A tek žene. Majo srećo i nesrećo moja  :wub:

 

Nemci su 4/5 set odgrali osim servis grešaka perfektno. Naši doduše posle drugog seta mislim  pogodili samo jedan ili dva asa(lisac/plavuša) 

Ne znam kakva je povreda Satanasijevića možda je trebalo više da ga forsira od početka turnira.

Sve u svemu bez prvog korektora i prvog primača moramo se zadovoljiti nadam se ne drvenom 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...