Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

10 minutes ago, Profesionalac said:

Šteta.. propustili smo šansu za brejk na 8:7 ili 8:8 i onda još jednu kontru za izjednačenje

 

Da smo uzeli pobedu sada, imali bi šansu i za završni turnir SL

Neke kljucne poene su prodali libero i Krsmanovic. Btw, ja sam mislio da su Poljaci bolji tim ili ovo nije njihova najbolja postava(?) super ako mozemo da igramo sa najboljim timovima ovako egal, mada generalno ovo je prilicno nizak nivo odbojke sa obe strane, pogotovo igra u polju.

Edited by Lancia
Link to comment
3 hours ago, Lancia said:

Neke kljucne poene su prodali libero i Krsmanovic. Btw, ja sam mislio da su Poljaci bolji tim ili ovo nije njihova najbolja postava(?) super ako mozemo da igramo sa najboljim timovima ovako egal, mada generalno ovo je prilicno nizak nivo odbojke sa obe strane, pogotovo igra u polju.

Iskreno, odgledao sam samo peti set i to ne pos punom pažnjom, pa ne bih ocenjivao kvalitet meča, ali na osnovu prethodnih mečeva sa učesnicima OI, pre bih rekao da smo naleteli na njihov slab dan. Lagano su nas rešili: Brazilci, Nemci, Ameri i Japanci. Argentina nas je dobila u egal meču, sa Francima, Italijanima i (još uvek) Slovencima nismo igrali, jedino smo dobili Kanađane.

 

Proračunati su i bodovi za sutrašnje mečeve, pa je poznato da ako Kubanci pobede Poljake, moramo i mi Slovence, ako oni izgube - mi smo na OI bez obzira na ishod našeg meča. 

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, W.F.C. said:

Poljska pobedila Kubu 3:0

Ako sam dobro skontao profesionalca mi smo več u Parizu? 

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, Cash said:

Ako sam dobro skontao profesionalca mi smo več u Parizu? 

 

a od danas i Srbija :)

  • Haha 2
Link to comment
  • Valk pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...