Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Turska i Rusija igraju tajbrejk,otkinut je minimum bod Ruskinjama što je dobro za nas,mada deluje da će svakako naš meč sa njima odlučiti o prolazu. Pre njih imamo i Amerikanke. Mislim da ćemo završiti ipak kao četvrti u grupi i to je neka naša realnost,da spadamo u tu neku drugu po kvalitetu grupu timova generalno. I u muškoj odbojci je slična situacija. Mada,nikad se ne zna,možda iznenade.

Edited by theanswer
Link to comment

Prve tri ekipe idu u neke polufinalne grupe. Dalje ne znam.

 

edit: ja izgleda nisam pratio odbojku dosta dugo - koliko poena se dobija za pobedu a koliko za poraz?

Edited by goofs
Link to comment

Prve tri ekipe idu u neke polufinalne grupe. Dalje ne znam.

 

Tu igraju svako sa svakim i onda prve dve iz svake grupe idu u novu grupu gde se spajaju sa ekipama koje su ispale u prvoj fazi takmicenja. Tu igraju opet svako sa svakim, a onda se prvoplasirani u grupama spajaju sa ovima sto su ispali u ovoj fazi. Posle toga imaju jos dve faze, ali o tom - potom. Uglavnom, na kraju se pobednik turnira izvuce zrebom, jer je tako najpravednije. :wacko:

 

(Igraju u sledecoj fazi svako sa svakim, a onda prve dve ekipe iz te grupe od 3 idu u polufinale. Valjda.)

 

3 poena za pobedu koja nije 3-2, 2 poena ako pobedis 3-2, 1 poen ako izgubis 3-2 i 0 ako izgubis nekim drugim rezultatom.

Link to comment

Zapetljali su ga maksimalno. Cenim da nam treba otprilike jedna pobeda u poslednja dva meča da budemo na jednom od prva tri mesta. Ali teško će to ići. Jel' igra za Rusiju još uvek ona jedna visoka što izgleda nekako kao starinska drvena lutka?

 

edit - Gamova, valjda.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

3 poena za pobedu koja nije 3-2, 2 poena ako pobedis 3-2, 1 poen ako izgubis 3-2 i 0 ako izgubis nekim drugim rezultatom.

u bre, al' ga zakukuljise :blink:

a sta je to sa Brakocevickom?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...