Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

On 16.8.2019. at 12:48, Filozof manijak said:

Jel ima koga da poznaje prilike u odbojkaškim krugovima?

O čemu se ovde radi, jel su ovde upleteni naprdnjački prsti, ili je u pitanju sukob sa Gajićem?

 Ovako :

 

Savez od Boricica jeste preuzet preko SNS ali to nije Glavni problem...

 

 Prvi i osnovni razlog je sto mi vise nemamo ekipu kao nekad,tehnicar je bas veliki problem ...

 

 Drugi razlog je sto ekipa nije disala sa Nikolom kako treba,nije bilo hemije sto se videlo sad na zadnjem turniru

 

 Treci razlog je taj sto  Braca Grbic nikad nisu bila omiljena ni dok su igrali a tek sad,odavno je Nikoli spreman otkaz al ................

 

Ukratko to je to...da ne duzim dalje.Pisao sam pre jedno dve god da je nama glavni problem sto ne mozemo da izbacimo nekog tehnicara i primace i sto u mladjim selekcijama nema potencijala ( ima al ne za sam svetski vrh kao ranije),a i klubovi su nam totalno potonuli kao i sve sa SNS

 

 

Kovac,jako dobra stvar al opet kazem hvali nama naj pre igrackog kvaliteta...

Edited by Dudus
Link to comment

Koji debil se setio da poveća broj učesnika na EP sa 16 na 24. Kao da nema dovoljno takmičenja ovo leto nego još povećavaju broj utakmica. I sada ove naše moraju igrati 5 utakmica u grupi, a niko ne ide direktno u četvrfinale nego svi u osminu finala.

Link to comment
2 hours ago, Grandilof said:

Uh, stvarno ovo o cemu James prica potpuno razumljivo. A sto se tice rezultata ovo opet odradili da bi answer uzeo neke pare kao i juce. :D

 

Ne ispratih danas jbg :D mada jesmo na kraju set izgubili

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...