Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Mi ne igramo tu azijatsku odbojku, mi urnišemo ovim udaračima, Brankica/Tijana je kombo za koji bi kapiram svaka Italija ili Turska platila zlatom, normalno da sa takvim haubicama nekad šlajfamo u prijemu, ali to kompenzujemo napadom kakav nismo imali nikad u istoriji naše odbojke što kaže ansver. Brankica se jbg mora pokrivati/istrpiti, koliko nije nešto u odbrani bar triput toliko nadomjesti u napadu. 

Što se Maje tiče, zaista sam na momente bio spokojniji kad nam je bio poremećen prijem pa je neko drugi dizao.  Imala je npr. jedno baš u četvrtom setu kriminalno dizanje, gdje je relativno laganu loptu podigla srednjaku, ali poljskom. 

Link to comment
4 hours ago, theanswer said:

 

Nekad radi? Pričamo o svetskim prvacima ovde i srebrnim sa OI, ako ne najbolja, onda sigurno među top 3 najbolje reprezentacije trenutno u svetu i naša sigurno najbolja ikada, računajući tu i bivše države. Malo je bezveze ovako potcenjivački pričati o Brankici koja je već neko vreme jedna od najboljih igračica u takvoj reprezentaciji. Ako je neko sinoć odigrao loše, a ona jeste odigrala loše, odigrala je i Maja npr. Još sam propustio prvi set koji su izgubile. A da nam je prijem servisa najveći problem u igri, to jeste, ali da nije, niko nas nikad ne bi dobio. Mada i ovako retko gubimo kad smo kompletni. 

Tacno je da je Maja bila kriminalna u prva dva seta. Sve dok se nije setila da moze da digne I neki prvi tempo. Tek tada je proigrala I Tijana, pa I Brankica. Ne sporim da Brankica ume da bude teg koji pretegne na nasu stranu, ali bi neko te klase zaista morao da poradi na prijemu I igri u polju. Tad bi I ona I nasa reprezentacija bili nepobedivi. Ovako ostaje stalno nerviranje koje se, nadam se I dalje, zavrsava u nasu korist.

Link to comment
41 minutes ago, renne said:

Kakav blok je imala brankica na 21:18 :hail: 

Jeste, zaista. Samo je pre toga ona tetovirana ispucala preko dvadeset smeceva (uglavnom paralela) bez I jedne greske. Previse.

Link to comment

Sto ? 

Meni on potpuni car sa potpuno originalnim resenjima. Na kraju je bolje digao loptu Atanasijevicu nego Jovovic dva puta pre toga.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
4 minutes ago, Lezilebovich said:

Sto ? 

Meni on potpuni car sa potpuno originalnim resenjima. Na kraju je bolje digao loptu Atanasijevicu nego Jovovic dva puta pre toga.

Pa jeste majstor improvizacije, ali nekako mi ne isporučuje onoliko koliko bi trebalo u redovnom programu, ili mi jednostavno njegovi fejlovi upadaju u oči, ono, često ubije momentum nečim što se očekuje da odradi lagano. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...