Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Just now, Nesh said:

 

Jedna je beogradska kapija. 

jel ?

mi iz unutrasnjosti smo bas za unutrasnjost ... i ciganska posla se odnosila na nacionalnu manjinu i njihove manire a ne na stranu brda ... ukloni oglav mada ti lepo stoji ..

Link to comment
9 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

jel ?

mi iz unutrasnjosti smo bas za unutrasnjost ... i ciganska posla se odnosila na nacionalnu manjinu i njihove manire a ne na stranu brda ... ukloni oglav mada ti lepo stoji ..

 

Imam 52 godine i osim one godine koje sam proveo u vojsci, sve ostale sam proveo u Nisu. Ja nisam iz unutrasnjosti, al ajd volim da ucim. Udri.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Žene isto čeka maratonsko prvenstvo ,odigraće jednu utakmicu više od muškaraca

 

Pre bih rekao da je brazil birao nas,ameri sigurno nisu ludi da zapinju 4 utakmice u 4 dana, 

a Brazil nas je dobio dva meča zaredom sa po 3-0 logično da smo im zapali za oko 

Link to comment
1 minute ago, Nesh said:

 

Imam 52 godine i osim one godine koje sam proveo u vojsci, sve ostale sam proveo u Nisu. Ja nisam iz unutrasnjosti, al ajd volim da ucim. udri.

 

 

nema pomoci ... 

Link to comment
16 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

jel ?

mi iz unutrasnjosti smo bas za unutrasnjost ... i ciganska posla se odnosila na nacionalnu manjinu i njihove manire a ne na stranu brda ... ukloni oglav mada ti lepo stoji ..

 

Izvini, promasih ovo. Kakvi su to maniri nacionalne manjine?

Link to comment
20 minutes ago, Nesh said:

 

Izvini, promasih ovo. Kakvi su to maniri nacionalne manjine?

 da, u pravu si, nemaju menire ... ne znam sta mi bi. pozdravi vujketa na sledecoj tekmi

Link to comment
12 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 da, u pravu si, nemaju menire ... ne znam sta mi bi. pozdravi vujketa na sledecoj tekmi

 

Ako pogledas sta sam pisao na odgovarajucoj temi, znaces sta ja mislim o treneru, te mozes ti da ga pozdravljas i preneses moje pozdrave, ako ti je volja..O manirima i manjinama? Koliko vidim, ti si iz naseg grada? Sta da se radi.

Jedna manjinska:

 

 

 

Izvinjavam se pucanstvu, ali mi iz grada Ivana Miljkovica imamo valjda neki popust.

Edited by Nesh
Link to comment
4 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

nemoj opet da se otvara padorina kutija sa poznatim licnostima rodjenim u NIsu :)

 

Ma jok. Mene interesuje sta su to ciganska posla. Nisam sa nijednog brda, sa Palilulske rampe sam (to je ispod brda, ja sam ispod brda), navijam za Rukometni klub Zeleznicar iz Nisa, sto nije ni vazno, ali ako ti nesto znaci, ne podnosim Vujovica (procitaj na temi), ili Cobija, niti ovo vestacko pumpanje Zelje...

Ciganska posla? Tuzno!

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

nemoj opet da se otvara padorina kutija sa poznatim licnostima rodjenim u NIsu :)

 

Sa Palilulske veceri kad sam bio malo mladji;

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Da se izvinim za zloupotrebu odbojkaskog prostora, ali pricanje o ciganskim poslovima (jednina ili mnozina, tuzno je) te nacionalnim manjinama i njihovim manirima, meni izaziva...nevazno...Nije kraj sveta, kao sto rekoh, cetvrtak, Beogradska kapija, moze i malo na mojoj temi Stari Nis kad je bio mladji (mislim, onaj prvi, arhivirani deo) da se nauci nesto. Bruka je da se u nasem gradu prica o nekakvim manjinama i slicnim stvarima. U Nisu su svi Nislije!

A mi sutra da udjemo u finale! :)

Edited by Nesh
Link to comment

Svaki Nislija kad kazes ciganska posla zna sta to podrazumeva. Naturalizovani sam Palilulac, zivim kod crkve. isao u Marsal Tito, odraso kraj pravnog/ekonomskog, svaki dan isao na Crni put kod ocevih roditelja, u ŽIŠ svako popodne pikali fudbal Srbi protiv Cigani. Na ponos i zadovoljstvo i jednih i drugih. Sedeo sam sa ciganinom VII i VIII razred u istu klupu. Znam ih u dušu. Ne mrzim ih, ne prezirem al ono Cigani su Cigani ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...