Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

22 hours ago, az67 said:

Skor Srbije/SRJ/SCG na OI/SP/EP protiv reprezentacija sa kojima smo igrali pet i više puta:

Rusija 10-11

Italija 10-7

Francuska 8-4

Holandija 7-4

Poljska 2-7

Nemačka 4-4

SAD 3-4

Argentina 6-0

Bugarska 4-2

Brazil 1-4

 

OI/SP/EP + Svetska liga/Liga nacija

ARG 6:0 + 14:7 = 20:7 (74%); 27 mečeva

NED 7:4 + 4:1 = 11:5 (69%); 16 

BUL 4:2 + 10:5 = 14:7 (67%); 21

CUB  2:1 + 16:9 = 18:10 (64%); 28

ITA 10:7 + 18:14 = 28:21 (57%); 49
FRA 8:4 + 12:12 = 20:16 (56%); 36

POL 2:8 + 14:5 = 16:13  (55%); 29

USA 3:4 + 8:6 = 11:10 (52%); 21

RUS 10:11 + 7:18 = 17:29 (37%); 46

BRA 1:4 +6:18 = 7:22 (24%); 29

 

 

Link to comment

Amerikanci nisu mogli da biraju,morali su da odmaraju igrače , a druga postava je daleko slabija od brazilske .

 

A što naše mačke imaju segsi grupu Brazil,Dominikana,Portoriko,Kenija i na kraju brkate Kazahstanke.

Da je bilo malo sreće moglo je da se napravi mesta i za Kubanke

 

Sutra se navija sat 09:00  Srbija-Dominikana

 

Link to comment
2 minutes ago, Fakundo Sava said:

Amerikanci nisu mogli da biraju,morali su da odmaraju igrače , a druga postava je daleko slabija od brazilske .

 

A što naše mačke imaju segsi grupu Brazil,Dominikana,Portoriko,Kenija i na kraju brkate Kazahstanke.

Da je bilo malo sreće moglo je da se napravi mesta i za Kubanke

 

Sutra se navija sat 09:00  Srbija-Dominikana

 

seksi skroz :D

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

cinjenica da su ameri izabrali poljake za sutra govori o nasoj snazi

 

Pa nisu izabrali Poljake, oni su igrali pre Poljaka. Mgli su Italijani da razbiju Poljsku. O cemu pricamo?

 

Edited by Nesh
Link to comment
6 minutes ago, Nesh said:

 

Pa nisu izabrali Poljake, oni su igrali pre Poljaka. Mgli su Italijani da razbiju Poljsku. O cemu pricamo?

 

 

ma de su mogli da razbiju poljake, na oruk igraju celo prvenstvo ... dva najbitnija meca na prvenstvu ih ubismo i mi i poljani ... komentator na sk rece da su birali protivnike, na ovaj ili onaj nacin ... ciganska posla

 

o tome pricamo da  oni koji se ne vide u repkama na tv prenosu poznaju odbojku malo vise od nas dvojice, oni sa papiri u ruke ...

Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

ma de su mogli da razbiju poljake, na oruk igraju celo prvenstvo ... dva najbitnija meca na prvenstvu ih ubismo i mi i poljani ... komentator na sk rece da su birali protivnike, na ovaj ili onaj nacin ... ciganska posla

 

o tome pricamo da  oni koji se ne vide u repkama na tv prenosu poznaju odbojku malo vise od nas dvojice, oni sa papiri u ruke ...

 

Ma ko je reko da razbiju Poljake? ja sam reko da nisu birali Poljake ili mozda jesu, ako su znali kako ce biti u 21:00. Nemoj molim te, ciganska posla. Brisi. Ili u sledeci cetvrtak da se nadjemo kod Beogradske kapije.

Link to comment
3 minutes ago, Nesh said:

 

Ma ko je reko da razbiju Poljake? ja sam reko da nisu birali Poljake ili mozda jesu, ako su znali kako ce biti u 21:00. Nemoj molim te, ciganska posla. Brisi. Ili u sledeci cetvrtak da se nadjemo kod Beogradske kapije.

istocne ili zapadne ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...