Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

Meni je 'Prvi servis' mnogo bolje legao nego DP, koji je već mastodont, ali to treba i postati, tako da - respect. Sumnjam da imaju veze sa SNS, ali pare su uzeli. No, ko je to još video da se bude plaćen za ono što radiš :fantom:

Ne vidim da bi Mlađa mogao biti povezan sa SNS, to bi stvarno bilo protiv svega što priča bukvalno svakog radnog dana, sem petka. Doduše, 'Prvi servis' reklamira kladionice (Maxbet konkretno), što mi maaalo bode oči, ali ako je to cena za nove epizode svakog ponedeljka (a ta produkcija košta...), so be it. Nisu nit prvi nit jedini.

  • +1 3
Link to comment
22 hours ago, ZSNj said:

Sto se tice same problematike, jednostavno odbijam da poverujem da su se prodali. Ne spominju nesto politicare, ali se ne secam da su i ranije to radili. Vise obradjuju na svoj nacin neke aktuelne teme koje su manje ili vise vezane za politiku. Mozda su na samom pocetku bili malo direktniji (za tomu, cvarkov kaze torbici: "eno i predsednik kuko 20 godina pa iskuko da bude predsednik") ali su brzo to napustili.

Zbog love su se podali mts-u jebiga, ali necemo bas odmah da su sns.

Oni su imali drastičan pad kvaliteta kada je SNS preuzeo TV Vojvodina. Od tad više ne čačkaju mečku i sve epizode su samo o njima. Tačno im fali ta svaka treća-četvrta politička koja em pokida em mogu da izbace slabije ideje o "sebi".

 

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, giuseppe said:

Meni je 'Prvi servis' mnogo bolje legao nego DP, koji je već mastodont, ali to treba i postati, tako da - respect.


Гверо је рођен за улогу Хранислава а и Ајрон Мајк закива реално. Плус Сафет којег нажалост нема више. И Каћа ми је одлична. Конкретно њихове (Бањац, Шкорић, Ћирјак) споредне улоге ми нису ништа спец а и не појављују се претерано често. Ни Лаци ми није фаворит иако га људи готиве генерално (а тек у држ послу ми је ужас). Ето моја два цента за лексикон.

  • +1 1
Link to comment

Sekereši je bio dobar na početku, ali je posle počeo da preglumljuje i sad je užasan. A što nema Safeta više? Ne pratim Prvi servis redovno, pa nisam u toku da je otišao iz serije.

 

 

Pravi fudbal najveći kult.

 

  • +1 1
Link to comment

kad vidim da gostuju sekereš i jagoda, momentalno prekidam gledanje

Link to comment

Да Тањи је много јача улога Каће од Јагоде реално.
 

А Сафета не знам што нема, можда не може да стигне има неке друге тезге немам појма. Мада ту и нема пуно снимања, 4-5 епизода по десетак минута месечно. Можда је и неки други проблем не знам, заменили су га оним клинцем Небулом који и није лош али је Сафет Сафет јбг.

 

А прави фудбал ми је вечни фаворит

Edited by johan nagel
Link to comment

Oni to snimaju u cugu, tipa za nedelju dana snime 10 epizoda ili tako nekako. Imamo na forumu jednog od saradnika, pa moze verovatno da otkrije detalje. A Strahinje nema ni kao Safeta ni kao Biljana u DP, valjda je ok. Ja sam iskonstruisao da kada Tanje nije bilo jedno vreme ni u PS ni u DP, pa se vratila sa viskom kg, da je garant bila trudna.

 

Inace, meni je sledeci redosled na skali omiljenosti: PS > DP > PF..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...