Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

51 minutes ago, *edited by mod said:

 

 

neka se ugledaju na Grobovlasnike i to šta su oni uradili za dosta manje od ovoga.

 

Šta molim te?

Link to comment

oni, državni posao, su svojevremeno imali vrhunski dogovor za prelazak na novu s, i bukvalno na dan potpisivanja tog uogovara su dobili 3x veću ponudu od mts-a za prelazak na super star. odluka je bila jednostavna

 

u tom paketu prelaska je i maksa ćatović + vlasništvo autorskih prava koje je verovatno prešlo u ruke mts-a

nigde nisam video da će oni novu sezonu raditi za informer, već da će oni reemitovati stare epizode, tu se oni ne pitaju ništa

 

 

 

sad ako premijera bude na informer tv to je već druga priča i zaslužuju katran i perje

 

ja negde u dugini duše verujem u njih

  • +1 8
Link to comment
1 hour ago, Klara said:

Otkačili Kolju za nastup i javno se ogradili od njegovog političkog opredeljenja.

Ne samo za nastup, nego su i svi napustili bend.

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

u tom paketu prelaska je i maksa ćatović + vlasništvo autorskih prava koje je verovatno prešlo u ruke mts-a

nigde nisam video da će oni novu sezonu raditi za informer, već da će oni reemitovati stare epizode, tu se oni ne pitaju ništa

 

 

 

Njih svi gledaju na yt. To gde se reemituje je nebitno.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, napadaj said:

 

 

Jeste opao, ali još davne. Posle prvih 500-600 epizoda, sve kasnije su malo slabije, ali i dalje dobre. Tih prvih 500+ su suvo zlato, gotovo svaka je perfektna i nemoguće je da se održi taj kvalitet.

 

Ovo je najbolji opis njihovog rada na drzavnom poslu koji sam procitao. Bar sto se mene tice, slazem se 1/1.

 

Sto se tice same problematike, jednostavno odbijam da poverujem da su se prodali. Ne spominju nesto politicare, ali se ne secam da su i ranije to radili. Vise obradjuju na svoj nacin neke aktuelne teme koje su manje ili vise vezane za politiku. Mozda su na samom pocetku bili malo direktniji (za tomu, cvarkov kaze torbici: "eno i predsednik kuko 20 godina pa iskuko da bude predsednik") ali su brzo to napustili.

Zbog love su se podali mts-u jebiga, ali necemo bas odmah da su sns.

  • Haha 1
Link to comment

Ne znam dal su SNS al mi je poznat ovaj tviter nalog i znam sigurno da je ranije nešto lupetao

  • Hvala 1
Link to comment
34 minutes ago, ZSNj said:

 

Ovo je najbolji opis njihovog rada na drzavnom poslu koji sam procitao. Bar sto se mene tice, slazem se 1/1.

 

Sto se tice same problematike, jednostavno odbijam da poverujem da su se prodali. Ne spominju nesto politicare, ali se ne secam da su i ranije to radili. Vise obradjuju na svoj nacin neke aktuelne teme koje su manje ili vise vezane za politiku. Mozda su na samom pocetku bili malo direktniji (za tomu, cvarkov kaze torbici: "eno i predsednik kuko 20 godina pa iskuko da bude predsednik") ali su brzo to napustili.

Zbog love su se podali mts-u jebiga, ali necemo bas odmah da su sns.

 

 

Bilo je. Najbolji primer:

 

 

 

 

Kakav kult od epizode. :lolol:

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment

za početak Mlađa nije SNS sigurno

 

mada ni u koga više ne bi smeo da se zakunem, ali Mlađa je verovatno poslednji za koga bi pomislio da se prodao

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...