Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

Pitanje je ko ima autorska prava i da li ih je prodao i Informeru bez da su njih i pitali.

 

Al' da su face, prestali bi da snimaju.

  • +1 3
Link to comment

Pa da, Telekomove serije se generalno vrte na svim njihovim kanalima.

"Serija koju svi volimo", kaže DJV :puke:

Link to comment
25 minutes ago, kralj said:

:D

 

Nikad ih nešto nisam mnogo gledao, al ne bi mi za 3 života palo na pamet da su u stanju da se srozaju na Superstar i Informer. 

I Vučića prestali da pominju, razume se. 

 

Jel Dimitrije zaista sns član? Ako jeste, sve ovo je očekivano.

  • Hvala 1
Link to comment

Govno jedno bacvansko..

 

 

Ja ih pratim na YT i ne vidim kako me dotice to gde se sve reemituju. Kvalitet im nije opao posle svih godina, to je jedini kriterijum po kome vrednujem sta rade..

  • +1 1
Link to comment

dobar je dokaz “vučić ga je učlanio tajno bez pompe”

 

:lolol:

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
16 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Govno jedno bacvansko..

 

 

Ja ih pratim na YT i ne vidim kako me dotice to gde se sve reemituju. Kvalitet im nije opao posle svih godina, to je jedini kriterijum po kome vrednujem sta rade..

 

 

Jeste opao, ali još davne. Posle prvih 500-600 epizoda, sve kasnije su malo slabije, ali i dalje dobre. Tih prvih 500+ su suvo zlato, gotovo svaka je perfektna i nemoguće je da se održi taj kvalitet.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

 

 

Jeste opao, ali još davne. Posle prvih 500-600 epizoda, sve kasnije su malo slabije, ali i dalje dobre. Tih prvih 500+ su suvo zlato, gotovo svaka je perfektna i nemoguće je da se održi taj kvalitet.

 

Nije opao. Bukvalno kidaju iz sezone u sezonu..

Link to comment

prvih nekoliko sezona su bile 1/1, posle 1/2

a par poslednjih na jednu dobru idu tri “onako”

 

 

e

najviše mi smeta torbičina transformacija, nekako nije više to onaj torbica s početka serijala

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
56 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nije opao. Bukvalno kidaju iz sezone u sezonu..

 

 

Pa slažem se, ali ne mislim da je kvalitet na istom nivou sve vreme. Prve 3-4 sezone su nešto najbolje u istoriji televizije, posle nije ta klasa, iako i dalje ima fenomenalnih epizoda. Posebno su pali kod završavanja priča koje traju 3-4-5 epizoda, tu kraj uglavnom bude slab u poslednjih nekoliko sezona.

 

Odavno nije bilo epizoda kao što su Žvaka, Rezerva, 300, Deda Avram...

 

 

 

Edited by napadaj
Link to comment

Jeste da ih je preuzeo Maksa i da su odavno u akcijama sa Zvezdom, ali Informer je stvarno najniži nivo a njih TV je isto to samo neuspešno.

 

Ako ih je producent bez njihovog znanja podveo DJVu, neka se ugledaju na Grobovlasnike i to šta su oni uradili za dosta manje od ovoga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...