February 5, 20188 yr kacam išao kod drugarice u osnovnoj na rođendane, Banjac bi bio tamo u ulozi starijeg brata :D.
March 1, 20188 yr Po meni su isto bolji,Prozivaju vlast malo vise, epizode otvaranja septicke jame i biranja slogana za natalitet meni bas dobre
March 16, 20188 yr Nekoliko dobrih poslednjih dana... Jagoda kao Brando Sta je ovo, Niska banja... Jesi ti neki kovrdzavi iz Koteza... kakav batica, kakav buraz.. koji lik, odakle si ti... ovdse se kaze gari, garison, gardru... Edited March 16, 20188 yr by Timmy
April 5, 20188 yr I mene iznenadilo.. Ko zna, mozda su se licno znali... dobra je epozoda, nasmejao sam se...
Create an account or sign in to comment