Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

Ovo ću ja da okačim. Ionako mi enterijer ko u poreskoj upravi.

 

Sta ja da kazem. Sedim na poziciji glavnom arhivatora iako sam Boskic u nasoj kancelariji.

 

 

ggqtOuz.jpg

 

Kolega cak ima i istu sjebanu ladicu kao Torbica.

 

mEyBEF8.jpg

Link to comment

Pravilno je "Ulica Jova Torbice"

 

u crnoj gori i u okolini dubrovnika je jova, al u srbiji, bosni, krojesi je jove. jel znamo gde je ovo?! cirilica, srbija, jove...

oba su pravilna, a svako ima prava da kaze kako oce.

Edited by darling
Link to comment

:lol:

 

kod mene nas isto ima trojica u timu. 90% slučajeva idemo zajedno na klopu i posle toga na kafu. u smokvici nas zovu "državni posao"

Zamolio bih te da nikad vise ali nikad vise u jednoj recenici ne pominjes zajedno smokvicu i drzavni posao.

Link to comment

plus, pošto mislim da radi u airport cityju, tamo ima maxi sa kuvanom hranom gde jedu pravi muškarci.

 

Hm, nekad se pitam kako znas sve to  :fantom:

 

osim maxija ima jos postenih mesta sa hranom u okolini... smokvica je za one koji bi da izgledaju vazno u onim odelima dok srcu neku limunanu i jedu neku bezukusnu hranu... plus za bgd udavace da osmotre potencijalni plen... 

Link to comment

Hm, nekad se pitam kako znas sve to  :fantom:

 

osim maxija ima jos postenih mesta sa hranom u okolini... smokvica je za one koji bi da izgledaju vazno u onim odelima dok srcu neku limunanu i jedu neku bezukusnu hranu... plus za bgd udavace da osmotre potencijalni plen... 

 

say no more

Link to comment

wtmil

jbg nema apsolutno ništa drugo u okolini savograda

 

just for the record: na spratu je dobar restoran linijskog tipa sa jagnjetinom po popularnim cenama i u smokvici čitam isključivo kurir.

 

====

 

inače je užasno koliko ste puni predrasuda  :yucky:

Edited by Ravanelli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...