Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

On uopšte ne jebe preporuke lekara, koliko sam čuo. Ili je to još jedna od priča ...

 

 

...shit has hit the fan...

Ta prica je od pre 20 godina i srecom odavno nije tacna. Jer da nije tako ..

Link to comment

On uopšte ne jebe preporuke lekara, koliko sam čuo. Ili je to još jedna od priča ...

 

Viđam ga manje-više svakodnevno u kafiću preko puta zgrade u kojoj živi. Kafa, koka-kola i cigareta uvek...

Link to comment

 

 

"Palja je sada OK, svestan, komunikativan, malo teže priča ali najgore je prošlo", napisao je Vlade Divac u poruci za "Koš"

 

Isti izvor prenosi da Greg Popovič ne želi da javno govori o Paspaljevoj bolesti, ali je uspeo da stupi u kontakt s Etore Mesinom, jednim od Popovičevih pomoćnika. 

 

"Svi smo bili veoma zabrinuti, Žarko je osoba koju svi vole i poštuju. Greg Popovič je uradio sve što je bilo u njegovoj moći da pomogne prijatelju. Traži od lekara da ga koliko danas-sutra puste kući, hteo bi da se što pre vrati u Beograd. Ne znam da li će mu dozvoliti, čujem da preporučuju bar dve nedelje mirovanja i terpaiju za oporavak govora",napisao je Mesina. 

 

Međutim, po svemu sudeći, Paspalj će verovatno već sutra doleteti u Beograd jer je već otišao u Njujork odakle će direktnim letom doći u srpsku prestonicu.

Link to comment

Pa mozdani cesto sjebe govor.

Ma znam , nego imao sam u rodbini slučaj gde je rođak imao , po rečima lekara "manji moždani udar" i on je pričao, " pustite šaku , da vidimo govor i razumevanje to je bitnije za dalje postupanje..."

No ajd da ne palamudimo.

Samo da sve bude ok. Ja računam ako su ga pustili na avion...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...