Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

Da, suspendovani su SRB, CRO, TUR, RUS, ESP, LTU, GRE, ITA, ISR, MON, MKD, BIH, SLO, POL.

 

I sta im koji kurac znaci suspenz za Eurobasket 2017. Teorije nema da im to prodje, ne znam zasto se brukaju.

 

olololo, pa ko ce da igra Eurobasket, Engleska protiv FInske

Link to comment

Mislim da ce, ako nastave da se kurce, izgubiti i ova takmicenja koja organizuju. Savezi da se lepo skupe, izglasaju nepoverenje FIBA kao krovnoj organizaciji ili jednostavno naprave novu organizaciju. I ne vidim koje sportsko telo u svetu nece dati prednost organizaciji iza koje stoje svi savezu u odnosu na nekoliko idiota iz FIBA. Pa kad izgube EP, SP, OI nek pocnu da razmisljaju gde su pogresili.

Edited by Timmy
Link to comment

Mislim da ce, ako nastave da se kurce, izgubiti i ova takmicenja koja organizuju. Savezi da se lepo skupe, izglasaju nepoverenje FIBA kao krovnoj organizaciji ili jednostavno naprave novu organizaciju. I ne vidim koje sportsko telo u svetu nece dati prednost organizaciji iza koje stoje svi savezu u odnosu na nekoliko idiota iz FIBA. Pa kad izgube EP, SP, OI nek pocnu da razmisljaju gde su pogresili.

 

ili jos bolje, neka djordi to otme od fiba i organizuje. srbija je vidjena za a licencu  :Jova:

Link to comment

Mislim da ce, ako nastave da se kurce, izgubiti i ova takmicenja koja organizuju. Savezi da se lepo skupe, izglasaju nepoverenje FIBA kao krovnoj organizaciji ili jednostavno naprave novu organizaciju. I ne vidim koje sportsko telo u svetu nece dati prednost organizaciji iza koje stoje svi savezu u odnosu na nekoliko idiota iz FIBA. Pa kad izgube EP, SP, OI nek pocnu da razmisljaju gde su pogresili.

 

Spanci su vec krenuli s tom idejom.

Link to comment

FIBA definitivno treba razjebati. Il komplet nova organizacija il nogobulj za celo rukovodstvo. Debili.

Edited by katamaran
Link to comment

Taman lepo ovih 14 saveza da oformi novo takmicenje, pozovu jos Francusku i Nemacku da ucestvuju da bi imali 16 ekipa zbog formata takmicenja, a FIBA Evropsko prvenstvo nek igraju Moldavija i Norveska. Usput mogu da zabrane igracima koji igraju ULEB takmicenja da igraju na FIBA EP.

Edited by Delija67
Link to comment

Šta mislite oće da se dogovore ove zemlje i da odjebu tu FIBA?

Najgore je što će biti neko mlako rešenje ni tamo ni vamo....

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Šta mislite oće da se dogovore ove zemlje i da odjebu tu FIBA?

Najgore je što će biti neko mlako rešenje ni tamo ni vamo....

 

...shit has hit the fan...

 

Vrlo lako moze da se desi da ih stvarno odjebu ako procene da imaju interesa da se bave organizacijom reprezentativnih takmicenja. Sta je uopste FIBA Europe bez svih ovih zemalja koje vuku 95% evropske kosarke? Organizacija centralnoevropskih nemackih satelita i za kosarku nezainteresovane Skandinavije?

Link to comment

A sta stoji u ugovorima NBA igraca u pogledu uslova igranja za repstaciju? Da li se tu pominje repstacija kao takva  ili FIBA kao organizator takmicenja repstacija?

Edited by pacey defender
Link to comment

Meni nije jasno kako do sad nisu smenili tu ekipu na celu FIBA ako su stvarno samo protiv saveza recimo Spanije.

Transparentnost informacija ovo ono a o ovom pitanju maltene nema vesti ja nisam skontao ni sta satro FIBA trazi od saveza.

Najpametnije bi bilo da KSS "izbaci" klubove iz svih takmicenja jer onda nema cime FIBA da uslovljava a posle olimpijade ih vrati i pokaze im srednjak pa se organizuje neki kolektivni bojkot I rusenje organizacije od Evrobasketa 2017. koji bi igrali Kipar Island i sl.

Link to comment

Mi tu realno moramo u kompletu da delujemo sa ostalim zemljama. A pošto i po tim savezima ne sede baš cvećke, cenim da je tu veliki zent ko će da "proda"...

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Treba čelnici liga i klubova da naprave nove saveze i ti novi savezi da se udruže...

 

Pa posle nek' Evropu na Olimpijadi predstavlja Island...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...