Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

Nije Hrvatima problem nedostatak znanja na klupi, niti talenta na terenu, problem im je savez, atmosfera, timski duh, medjuljudski odnosi itd.

Otprilike sve ono sto se kod nas moze videti u fudbalu i zbog cega mocna Albanija, Vels i Severna Irska idu na EP a mi ne.

Link to comment

harizma ne sprema taktiku

 

svakako, ali okuplja igrace, pravi dobru atmosferu, i slicno. verovatno djordjevic nije vrhunski takticar, mozda je cak npr. aleksandar kesar bolji u tome, ali kesar svakako ne bi bio bolji selektor. niti je posao selektora da uci kosarci 12 vrhunskih kosarkasa.

Link to comment

gledao neko ovu cetvroku na rtsu?

:Hail:

 

Strašno.... Šilja i Čović ko pas i mačka. Đilas više u fazonu "otkud ja ovde, šta ja radim ovde". Šarenac ispustio emisiju potpuno.  Miško još i najnormalniji od svih njih. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Pre ce biti da su se zajebali, ne sme biti potpisan pod "Mega Leks" ni pod razno. A i on se gura potpuno bezveze u ovakav tip emisija, mozda je najnormalniji, ali koja je tacno njegova funkcija?

Link to comment

Pre ce biti da su se zajebali, ne sme biti potpisan pod "Mega Leks" ni pod razno. A i on se gura potpuno bezveze u ovakav tip emisija, mozda je najnormalniji, ali koja je tacno njegova funkcija?

bio je tako potpisan i tako su mu se obracali i na areni.

 

a funkcija bog otac. iznad svih njih.

Edited by Timmi
Link to comment

On jeste Misko i ovo jeste Srbija, ali ne postoji bolji primer sukoba interesa od toga da zastupas sve igrace u jednom klubu i u isto vreme taj klub. U fudbalu su najjaci menadzeri od toga napravili filozofiju i izmislili gomilu pravnih akrobacija, a ovde covek izadje mrtav ladan i defakto prizna sukob interesa, i nikom nista.

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...