Jump to content
IGNORED

Da li jedete slatko, koliko i kada?


Amelija

nekoliko pitanja  

58 members have voted

  1. 1. nešto slatko posle ručka/večere?

    • obavezno
      17
    • često
      24
    • samo ako se nisam dovoljno najeo slanog
      8
    • samo ako sam se dosta najeo
      4
    • nikad
      5
  2. 2. slatko za doručak?

    • obavezno
      10
    • ponekad
      26
    • nikako
      22
  3. 3. slatko kao ručak ili večera

    • mogu bez problema
      15
    • mogu ponekad
      15
    • ne mogu nikako
      28


Recommended Posts

jebo nutele, kremove, dzemice, kokose i plazme, najjace su palacinke sa secerom!
+1mada plazma pomesana sa mlekom u kombinaciji sa nutelom je isto ok, i palacinke na masti su o d v r a t n esecerim i dinje i jagode btw, ali breskve ne :D Edited by exTRaGluv
Link to comment
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • assück

    17

  • ordi

    9

  • Amelija

    9

  • morgana

    8

jednom sam jela parizer preko dzema.
sicko :Pparizer samo između 2 tanka parčeta hleba, sa dobrim jutrom i feferonima.al to je za kako to da još uvek niste progoreli sopstveni želudac? temuedit nije buržuj no vojvođanin :) Edited by PointTaken
Link to comment
eee, svi ste vi poletarci za čehe, oni šećere sve živojednom se zaletela na krem čorbicu koja je divno mirisala, pitam koja je, kažu od krompira, diiiivno, sipam pun tanjir, a ona slatka ... o užasa mog, a gladna, a sad blam da sve onako ostavimviše se i ne sećam kako sam se izbavila, tu sam grozotu potisnula negde duboko.
ee, za saprajs te vrste nisam morala da se cimam do češke.sećam se kako me je, mladu i neiskusnu, u vojvodini zaprepastilo šećerenje zelene salate. očekujem nešto kiselo, ja zelenu salatu baš zakiselim, kad ono- slatko.kad smo kod toga, isto me je iznenadilo kad su mi izneli knedle sa šljivama, gomboce, jelte, sa pavlakom i cimetom za ručak. pitala sam se da nisam okasnila na glavno jelo.za češku sam bila spremna, znala sam šta tamo može da me snađe.kad sam kod gomboca- ja njih ne doživljavam ni kao jelo ni kao slatko. one su mi neka posebna kategorija. jedem ih onako uvaljane u prezle, bez šećera, bez pavlake, bez ičega, ali ne kao obrok već usput. moram porazmisliti o njihovom statusu.
Link to comment

Nekada sam jeo teglu nutele nedeljno, a u poslednje vreme slatko konzumiram jedino u cokoladnom mleku i medu (koga trpam svuda, u caj, u kafu, preko putera od kikirikija). A povremeno slistim i po koju alvu. I cokoladu. A sladoled tek obozavam.

Ja umirem za Wellness i to baš taj sa čokoladom i narandžom!
Sta je to? Nesto kao jafa?
Link to comment
Nekada sam jeo teglu nutele nedeljno, a u poslednje vreme slatko konzumiram jedino u cokoladnom mleku i medu (koga trpam svuda, u caj, u kafu, preko putera od kikirikija). A povremeno slistim i po koju alvu. I cokoladu. A sladoled tek obozavam.
:huh::isuse: (nista licno)
Link to comment
Nekada sam jeo teglu nutele nedeljno, a u poslednje vreme slatko konzumiram jedino u cokoladnom mleku i medu (koga trpam svuda, u caj, u kafu, preko putera od kikirikija). A povremeno slistim i po koju alvu. I cokoladu. A sladoled tek obozavam.Sta je to? Nesto kao jafa?
pjpegEm slatko, em se kao zalaguješ da je zdravo jer je integralno :lolol: Edited by Syme
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...