Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Poslali su neku nesretnicu koja je napravila prilog o onoj "Oj Kosovo Kosovo" dječici, bilo u jutarnjem. 
Suzana dominira...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Ispalio se on sto nije zvao Kalinica nevezano za ove povrede, ali to ionako nije bila kosarkaska odluka pa nema sanse sad da je menja. Upasce Avramovic ili Todorovic ako se povredi jos neko i to je to. Za sad imamo 12 igraca za Kinu. 

Edited by Joe D
Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

Ispalio se on sto nije zvao Kalinica nevezano za ove povrede, ali to ionako nije bila kosarkaska odluka pa nema sanse sad da je menja. Upasce Avramovic ili Todorovic ako se povredi jos neko i to je to. Za sad imamo 12 igraca za Kinu. 

 

Ma, naravno.

Ovi koji su ostali, idu. Ako se, ne daj Boze, jos neko povredi, bice izmedju njih dvojice - Kalinu i Nedaru otpisite odmah. Ici cemo sa 4 centra, kao sto su se mnogi ovde pribojavali 

Link to comment

biće to ok, Đorđević je na svom terenu kad dođe do iznuđenih rešenja, ko može da prinudno da zakrpi van pozicije itd. možda ne ume da se snađe kad ima kompletnu reprezentaciju, onda počne filozofira i donosi nesvatljive odluke, ali kad je neka vanredna situacija onda se lakše mobilišu ostali igrači, i imaš borbenu grupu. sirotinjska logika, ali za sad funkcioniše

Link to comment

Good point, zaboravio sam da Nedovic nije isao. :D

Ovo sad je jako zajebano, udju u foul trouble bilo koji od cetvorice i mozemo da ga sisamo s odbranom. Morace Simonovic da cuva protivnicke plejeve, dok je bio u Zvezdi to je izgledalo komicno. 

A kako je krenulo, povredice se jos neko, a Bobi i Milutinov ce ukupno odigrati 20 minuta na prvenstvu. 

Link to comment

Jel zna neko broj moba Stefana Markovica? Da krenemo da saljemo zalopojke.

 

Salu na stranu, mene sad uzasno nervira sve ovo oko Kaline i Nedovica, bio sam na strani selektora kad je napravio rez, ali me prpa da se ne ponovi EP - tamo smo za zlato izvisili bukvalno jer nam je falio jedan rotacijski igrac, ili jer se Jovic povredio i bio neupotrebljiv, kako god da se uzme. A ovde je potencijal i ulog mnogo veci.

 

Avramovic je neupotrebljiv na vrhunskom nivou, dok je Todorovic rekovalescent kao Macvan i Kuzmic. Mi sad trenutno imamo 10 upotrebljivih igraca, plus Bircu i Raduljicu koji nekako uspeva na ovim pripremama da bude jadniji od Birce (sto mi se cinilo nemogucim).

Link to comment

Ovde se zdravo za gotovo uzima da bi Nedara i Kalina bili zdravi, kao da ne znamo njihov istorijat povreda, pa eto samo da su oni tu ne bi imali ovakvih problema..

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...