Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

26 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Ма нема теорије да луди Радуле не иде, шта вам је

 

ma znam da nema sanse, nego kazem sta bih ja voleo da vidim. i samo teovo prisustvo bi koristilo, a 4 centra nam svakako ne trebaju. pride zbog toga ovaj gura jokica na 4, pa je to jos vece sranje

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Ma nece Jokic igrati vise od par minuta na cetvorci. Sad se isprobavaju varijante i opet ne deluje da je salo odusevljen kako to izgleda. Simon za sada izgleda kao da upada u tu ulogu idealno za ovaj tim, sinoc je zavrsio utakmicu umesto Bjelice i to je izledalo super. 

Link to comment
2 hours ago, Giggsy said:

I to, a i postoji problem da mu Virtus nece dati da ide. Spucali su pare, sumnjam da im se jebe za SP. Celavi mozda moze da utice ali tesko. Svaki Teov minut moze biti dragocen u odredjenoj fazi tekme

Nazalost, nista od toga 99%

 

Kako Sale ne moze da utice, a on je trener kluba?! Naravno da moze i da se on pita. Sumnjam da je licemjer pa da posle svih prozivanja nba igraca koji se ne odazivaju on da voljno Teu jer stavlja interes Virtusa iznad repke.

Link to comment

Trolujem i ironisem kad god neko brani svetu celavu kravu koja brani carstvo nebesko od zlih neodazivaca, nba klubova, Kalinica i drugih drkosa... a onda mrtav ladan kaze za igraca Virtusa - ne moze trener Virtusa tu nista da ucini. 

Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

Trolujem i ironisem kad god neko brani svetu celavu kravu koja brani carstvo nebesko od zlih neodazivaca, nba klubova, Kalinica i drugih drkosa... a onda mrtav ladan kaze za igraca Virtusa - ne moze trener Virtusa tu nista da ucini. 

Pa i ne može, osim da eksplicitno zabrani Teu da igra, a da je ovaj zdrav.

Samo bi teška budala insistirala da igrač nastupa povređen.

Jedini koji mogu nešto da učine su lekari, fizioterapeuti, dr Marijana & konjska placenta eventualno, i naravno višedimenzioni nama nepojmljiv entitet, od milošte nazvan Šiva :fantom:

 

edit: btw, Teo se odazvao, dakle opet troluješ  :D

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Čovjek ima povredu koja mu je ujebala posljednjih par godina i angažman u NBA između ostalog, sad da rizikuje posljednji ugovor zbog krš takmičenja na kom je veliko pitanje koliko bi bio u stanju da doprinese, pa nije ni on toliko lud, a lud jeste 

Link to comment
18 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa i ne može, osim da eksplicitno zabrani Teu da igra, a da je ovaj zdrav.

Samo bi teška budala insistirala da igrač nastupa povređen.

 

 

 

Pricamo o tome ako se oporavi u naredne 2.nedelje. Mislio sam da se to podrazumjeva, ali eto nacrtao sam. :D

Link to comment

Do sada sam nekako prolazio s kiselim osmehom ali moram da priznam da ovo sa Dendom vise uopste nije smesno. Sinoc sam po prvi put bas ispizdeo zbog njegovog standardnog manira prenosenja utakmica sastavljenog od nepoznavanja igraca, mizerno skromnog recnika, totalnog odsustva bilo kakvog znanja o kosarci i alkoholnih isparenja koji su se naslucivali u brojnim trenucima gubljenja koncentracije. Kapiram da na tom jebenom javnom servisu odavno vise nikog nije briga ko i kako prenosi utakmice na njihovoj frekvenciji i njihovom programu ali ovo sa Dendom je izrugivanje na racun gledalaca, reprezentacije i kosarke kao sporta. Ako vec niko drugi nece i ako urednike sa RTS-a zabole sto utakmice kosarkaske reprezentacije prenosi jedan najobicniji diletant koji za sve godine koliko prenosi utakmice nije uspeo cak ni pravila kosarke da nauci, trebalo bi neko iz KSS da skrene paznju RTS-u i javnosti da je postojanje Petra Dende kao komentatora utakmica reprezentacije paradigma odnosa koji ta kuca strave ima prema nacionalnom timu. Totalni je bezobrazluk da sve ove godine moramo da trpimo tog idiota kojeg nije sramota da svoj posao obavlja kao neko koga uopste ne zanima na koji nacin to radi i koliko se blamira svaki put kad nesto izgovori u mikrofon.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...