Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

6 minutes ago, goofs said:

Ne može Radilja da otpadne, on je tamo domaći, ko će da vodi na kurvanje posle pobeda

 

Pustio je Teo pelcere i podelio brojeve, ne brigam za to. 

 

Radulja mora da ide..centri su nam bitno oruzje kad dodje stani-pani.

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Birča out i to je to. Sve drugo je palamudjenje.

Mnogo je palamudjenja trebalo da bi Birch uopste bio u situaciji da igra u reprezentaciju, ali eto - tu je godinama i nema izgleda da ce otici. Ne brinem ja za njegovo mesto u 12. 

Link to comment

treba sto vise forsirati Jokica i Bogdana zajedno. odlicno se snalaze. steta samo sto nemaju malo vise vremena, jer najefikasniji PNR u NBA prosle godine je bio Murray/Jokic ali kada je Jokara primary ball handler. i to bi Jokara mogao i sa Bogdanom da odigra, ali jebaji ga, to bas treba uigrati a cini mi se da nece biti vremena...  a kada njih dvojica odmaraju, Jovic i Bobinator treba da igraju. Jovic je navikao na Bobija, i na EP su super izgledali... Milutinov bi u tom slucaju bio 3. centar, jbg... Bradulja ce ici na stare zasluge, ali bez Tea, njemu ostaje uloga Stimca. plasi me njegova uloga bez Tea,  jer on sa Vasom ne moze da igra, a ni sa Jovicem nije bas sjajan...

Bjelica mora bolje. ali to ce doci, ne brine me... Simonovic bi mogao opasan dzoker daa bude. Torrey Craig klasican. neko ko ce da radi i cuti cak i ako ne dobije nijedan sut na tekmi. a ako dobije, opalice ko da nikada nije niocemu razmisljao. 

Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Birča out i to je to. Sve drugo je palamudjenje.

 

Apsolutno, covek je jednostavno klasa ispod svih drugih igraca. Uostalom, na dva minuta pre kraja, kad je Bjelica dobio petu, Djodjevic je izmenom pokazao koga iz dvojca Simon - Birca zeli na parketu. Simonovic je to proslavio metnuvsi super-bitnu trojku i sa par dobrih odbrana, onako usput.

 

Malo smo se iskalibrirali u odnosu na Arenu ali jos ima tu igraca koji treba malo vise da zapnu. Jovic, na primer, je danas bio uzasan a ako Teo ne bude isao trebace nam u svom najboljem izdanju. Kao sto je neko vec primetio, mozda ne bi bilo lose izbegavati petorke s Jovicem i Jokicem jer je Jovic navikao da dugo postavlja napad trazeci resenja iz pika a s Jokicem na parketu to je cisto gubljenje vremena. U tim situacijama uvek je bolje kad je lopta kod Jokica u rukama na perimetru, i veceras je pokazao da ima neogranicen broj resenja odatle. Kako su on i Guduric namagarcili Litvance jednom u prvom poluvremenu fintom urucenja, ono je bilo bas basketaski.

 

Bogdan satr'o finis utakmice. Prvo nas je (inace jos uvek prilicno nezainteresovani) Bjelica vratio sa dve trojke a onda Bogdan utisao publiku.

 

Pik Bjelice i Jokica.:Hail:Nismo ga mnogo igrali ali kad bude bitno nagledacemo se toga. Kako to braniti?

Link to comment

 

I ja zadovoljan vidjenim, mada mi se nisu svidele lične koje je pravio Jokić - bukvalno svaka je bila besmislena. 

Simonović je sjajan - inače gotivim takve igrače čiji učinak ne ide u kolone a mnogo odrade. 

Birča i Gudura su cirkus - kontam da je Gudura ovde samo zato što Salo očekuje da će napredovati u NBA, pa da ga zaduži - mada kad je Žoca preživeo ovakav, teško će U NBA progledati. 

Vasa je najveća enigma  - mora da odigra na Efes nivou inače smo u problemu. I mora brate da promeni onu frizuru, izgleda ko  da pere šoferke na raskrsnici. 

 

PS ovo naricanje oko Teodosića me neprijatno podseća na ono naricanje oko Bobija pre par godina. 

 

Link to comment

mene interesuje kako igramo bez jokica. 

imamo li bez njega igru ili ce on igrati po 40 minuta kao u nba?

cini mi se da imamo prostora za napredak bez njega u petorci. 

bjelica igra u grcu tj kao u nba. kad god moze pripali, ne pomislja da nesto iskreira a on to itekako moze.

kakav je bio lucic? on ima slicne kretnje u napadu kao simonovic ( moze da ima)

 

 

Link to comment

Lucic danas nije igrao. Ni on ni Milutinov. On je startna trojka verovatno. U zavisnosti od mecapa on i Gagi ce verovatno podeliti dosta minuta, dok od Simona ocekujem da krpi na 4.

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Lucic danas nije igrao. Ni on ni Milutinov. On je startna trojka verovatno. U zavisnosti od mecapa on i Gagi ce verovatno podeliti dosta minuta, dok od Simona ocekujem da krpi na 4.

nisam gledao celu utakmicu. 

voleo bih da imamo igru bez jokica, da se vrati kreacija jovica ili bjelice. kad je on u igri sve je lako.

Link to comment

Mislim da imamo sasvim dobru rotaciju da izguramo max 10min po utakmici bez Jokića. I rotaciju centara i dovoljno igrača spolja koji mogu da kreiraju. A i pisao sam, sistem takmičenja je takav da daje dosta vremena za odmor. Imamo dve utakmice bitne u prve dve faze, sa Italijanima i Špancima. I još 3 protiv dosta slabijih protivnika. I između svake utakmice dan pauze. I u četvrtfinalu ako ne kiksnemo opet verovatno najslabijeg mogućeg protivnika iz one prve dve slabe grupe. Tako da realno nam je put otvoren ako ne kiksnemo opasno. 

 

Italijana se ič ne bojim, oni i u ludilu svom najvećem nemaju ni s od sizea da odgovore našem. Španci su već druga priča i sigurno utakmica koja je najteža ali smo sigurno i tu favoriti. 

Edited by theanswer
Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...