Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

6 minutes ago, theanswer said:

stvarno boli glava od rasprave o košarci, mnogo je zanimljivije da se piše o tome koliki kalinić ima kurac a koliki ima vertical 

eh, ali vertical je veoma bitan. osim ako ne pristaješ da te svaki put poderu 45 razlike.

Link to comment
Ovaj topic ce postati spektakularan i jedna vrsta lektire ukoliko nasi izduvaju pre polufinala. 

 

Zanimljiva je sama pomisao na sta bi to tek licilo.

Meni se vrzma po glavi tesan poraz od italijana i onda debakl kraj protiv spanije u drugom kolu. plasman od 16-og do 9. mesta u svetu je za neke (mnoge) uspeh.
Link to comment

Ništa mi nismo ispadanjem Teodosića izgubili - njegova forma je krajnje upitna, fizička sprema takodje, a glava je tek znak pitanja veličine Avalskog tornja. 

Elemenat madjije™ stoji, ali je on em klimav, em je pitanje koliko ga još ima.

Jović i Micić su ozbiljni industrijski plejevi, i mislim da je besmisleno posle onakvih sezona da se bilo ko pita - mogu li oni to? Sa druge strane nisu rupetine u odbrani nivo Teodosića. 

Osim toga imamo i Bogadna i Dragana koji bez većih problema prevode lopte - 

Jedino što ovde dolazi u pitanje je Salova omiljena igra sa dva pleja, ali dobro, to može da se reorganizuje. 

 

Mada se ja plašim da će Teodosić svakako ići sa ekipom, što mi se ne dopada, bez obzira na psihologiju i zasluge. 

Link to comment

Gubitak je svakako, ali nije nenadoknadiv gubitak

Da sam Salo, kao što nisam, počinjao bih utakmice sa Jovićem ili MIcićem, gde bi mi Teo ulazio kad treba da se smiri ekipa, kad je gusto, kad zariba u napadu, kad treba da se promeni ritam sa par njegovih magičnih asistencija. Dakle, ne više od 10-15 min po utakmici. Em se ne bi previše fizički trošio.

Ali, jbg, sad šta je tu je. Svakako veći gubitak nego Kalinićevo izostajanje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...