Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, omiljeni said:

to je poslednja sezona kada je Harris bio više povređen nego što je bio zdrav.

sezonu pre je igrao 35 minuta i davao skoro 20 ppg

 

 

 

Prethodne sezone je igrao 10 utakmica vise. A to skoro 20 poena je 17,5, ali dobro ti zakruzujes na okrugle cifre. Da se onda i ja ispravim, Bogdan skoro 15 u svojoj drugoj sezoni..

Link to comment
  • Replies 25.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    942

  • б1lme3

    909

3 minutes ago, theanswer said:

 

Grenta ne racunam jos jer nije odigrao minut za Denver jos uvek. Sto se Mareja tice ne znam dal bi bio startni pg ali to samo ide u prilog mom opstem argumentu vezano za Denver. 

 

kakve veze ima sto jos nije igrao za njih, jasno je da su ga doveli jer se savrseno uklapa oko jokica.

 

za ovo drugo ne znam na sta ciljas, da bi murray u nekoj drugoj ekipi kultivisao svoj plejmejkerski gen umesto sto se podredio jokari?

Link to comment
 
Ne mogu da shvatim jel ga ozbiljno pitas ili trolujes?
Jel ja sad trolujem ako te pitam jesi li ozbiljan kad pitas navedenog dali je ozbiljan kad pita dal' je navodni ozbiljan? :fantom:

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

koji si ti majstor pomranja stativa u raspravi. sam si rekao kako moze denver a ne mozemo mi, i onda skreces svaki put. denver moze zato sto ima vise igraca koji mogu da zavrsavaju pasove. nasi igraci su dobri na lopti i u organizaciji, bez lopte i u zavrsavanju oko obruca su neuporedivo slabiji. nemamo personel da bi jokic igrao to sto igra u denveru. ne sumanjm ja u njeov kvalitet, niti u kvalitet ekipe. samo je pominjanje denvera bezveze, a i nepotrebno potcenjivacki prema tim igracima. nisu to nikakvi duduci koji ne umeju da hodaju bez jokica.

 

Jednostavno se ne slazem. Igraci mogu da katuju i zavrsavaju i bez ekstremne atletike ili da odigraju ekstra pas ili da igrac kome je odigran extra pas odigra jos jedan jer su generalno bolji dodavaci nego u tom Denveru recimo. Banalan primer. A ako pricamo o atleticizmu valjda ga stavljamo u kontekst. Kontekst nba lige i svetskog prvenstva. Ili je stil Denvera nemoguc u reprezentaciji jer nismo atleticni a atleticnost SP ostaje nepromenjena u odnosu na NBA? To je konstanta samo smo mi manje atleticni. To sto na celom SP nece biti 3 vrhunska rim protectora nema veze. 

 

Sto se drugog dela tice, to apsolutno i ja mogu da napisem za tebe, da potcenjujes nasu reprezentaciju i da iz nekog razloga mislis da su duduci koji ne znaju nista.

Link to comment
4 minutes ago, Calavera said:

 

kakve veze ima sto jos nije igrao za njih, jasno je da su ga doveli jer se savrseno uklapa oko jokica.

 

za ovo drugo ne znam na sta ciljas, da bi murray u nekoj drugoj ekipi kultivisao svoj plejmejkerski gen umesto sto se podredio jokari?

 

Ne, nego ako tvrdis da je Murray los organizator koji bez Jokica ne bi bio starter u ligi ide uz moju tezu o kvalitetu Denvera bez Jokica. Sto se Grenta tice jednostavno ga nisam racunao jer smo pricali o proslosti. Ko kad bih ja sad sta znam pricao o Smailagicu u kontekstu reprezentacije.

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

 

Sto se drugog dela tice, to apsolutno i ja mogu da napisem za tebe, da potcenjujes nasu reprezentaciju i da iz nekog razloga mislis da su duduci koji ne znaju nista.

Nemam ja sta da potcenjujem, mi smo videli kako nasi najbolji igraci igraju u NBA. Ako ti mislis da bi ekipa sa Bogdanom i Bjelicom kao glavnim igracima dobacila do dvocifrenog broja pobeda na NBA nivou, ne znam sta da ti kazem. 

Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

Nemam ja sta da potcenjujem, mi smo videli kako nasi najbolji igraci igraju u NBA. Ako ti mislis da bi ekipa sa Bogdanom i Bjelicom kao glavnim igracima dobacila do dvocifrenog broja pobeda na NBA nivou, ne znam sta da ti kazem. 

 

Svestan si da je dvocifren broj pobeda 10? Od 82. Uopste ne potcenjujes. Ne sa 2 igraca nego sa 12. Pricaj mi jos o pomeranju stativa jer smo poceli raspravu oko stila igre reprezentacije a sad smo na broju pobeda u nba ligi. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

kao prvo to nisam ni rekao

 

kao drugo kad si već spomenuo, naravno da ima, da nemaju jokića bili bi trinaesti na zapadu. 

 

 

alo care, ovo je tvoj odgovor bio na poredjenje.

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Ne, nego ako tvrdis da je Murray los organizator koji bez Jokica ne bi bio starter u ligi ide uz moju tezu o kvalitetu Denvera bez Jokica. Sto se Grenta tice jednostavno ga nisam racunao jer smo pricali o proslosti. Ko kad bih ja sad sta znam pricao o Smailagicu u kontekstu reprezentacije.

 

ja sam mislio da ti tvrdis da denver ne gradi igru oko jokica, sto prosto nije tacno ako im je murray 1 od oslonaca igre.

Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Prethodne sezone je igrao 10 utakmica vise. A to skoro 20 poena je 17,5, ali dobro ti zakruzujes na okrugle cifre. Da se onda i ja ispravim, Bogdan skoro 15 u svojoj drugoj sezoni..

 

Ne razumem, 10 utakmica je premalo da bi se dokazala moja teza o zdrav/povređen Harris?

Nema potrebe da radimo in depth analizu Harrisovih statsa, dovoljno je samo da preletiš pogledom preko gameloga i vidiš koliko je on ove godine imao utakmica sa 10-15 min. To mu se piše kao game played (i kvari mu sve statse), ali to ustvari nije game played. Ja ga imam u fantasy timu i ludeo sam zbog toga.

Ono što je bitno za ovu raspravu je da je Harris, kada je zdrav, starter i to legitiman, a Bogan nije.

 

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

alo care, ovo je tvoj odgovor bio na poredjenje.

 

Pa odgovor na tvoje poredjenje, da. Nego pusti sad to. Ako ti stvarno mislis da ne bi uzeli 10 pobeda u nba ligi, stvarno ne vidim svrhu. 

Link to comment
3 minutes ago, Calavera said:

 

ja sam mislio da ti tvrdis da denver ne gradi igru oko jokica, sto prosto nije tacno ako im je murray 1 od oslonaca igre.

 

Ma nisam to rekao, upravo suprotno

Link to comment

Mi bi odrali Denver dvacet razlike  na SP da se ne zanosimo kako bi nas oni dobili bez Jokica , da je to neka americko,kanadska reprezentacija da  se igra po fiba pravilima mada bi i  po NBA pravilima imali sanse protiv njih.

 

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...