Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    952

  • б1lme3

    909

Upotrebljivih plejmejkera nema ni za Megu i FMP trenutno, takvo je stanje. Djokovic i Peno su igrali zato sto su daleko najbolji od mladje garde, ako se ne pojavi nenadano neko bolji, to ce biti ucesnici velikih takmicenja za koju godinu. 

Link to comment

Mislim da precenjujete Jokica i njegove organizacione sposobnosti koje bi povukle ekipu. Teo je gresio, ali je imao neke razradjene planove koji su ga izvlacili usred improvizacije. Prodje ako prodje... Ne kazem, Jokicu u 1 slucaju od 5 napad ce uspeti, u drugom ce pokusati i zaraditi faul, u trecem ce od prevelike zelje napraviti faul... itd. 2000ih je Bodiroga rastao uz Divca, a imao je Stojakovica i ostale... Pesimisticki gledam na neke susrete sa Spanijama, Argentinama u 1/4 gde ce biti potrebno nesto vise od solidnosti

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Teologija je najtranscendetalniji od svih igraca koji nikad nista nisu osvojili.
Uvek sam ga bas voleo, ali njemu je skoro 10 godina pre svake sezone vec garantovano ucesce na f4 i da ga Veseli onda nije castio sa 0/11 penalima ostao bi go ko pistolj.
Do nedavno sam bio ubedjen da ce se penzionisati ove godine ko PSD u tridesetoj i bilo mi bas drago sto je potpisao za Bolonju, ali mu se sad ovo desi. :/

Link to comment
5 minutes ago, mlatko said:

2000ih je Bodiroga rastao uz Divca, a imao je Stojakovica i ostale...

 

Bodiroga je 95e došao u reprezentaciju kao gotov proizvod, ne bih rekao da je Divac imao preterani uticaj na njegovu igru. Takođe, nije on imao Stojakovića, već su Stojaković i ostali imali Bodirogu. Uglavnom da ih čupa iz...

Link to comment
7 minutes ago, mlatko said:

Mislim da precenjujete Jokica i njegove organizacione sposobnosti koje bi povukle ekipu. Teo je gresio, ali je imao neke razradjene planove koji su ga izvlacili usred improvizacije. Prodje ako prodje... Ne kazem, Jokicu u 1 slucaju od 5 napad ce uspeti, u drugom ce pokusati i zaraditi faul, u trecem ce od prevelike zelje napraviti faul... itd. 2000ih je Bodiroga rastao uz Divca, a imao je Stojakovica i ostale... Pesimisticki gledam na neke susrete sa Spanijama, Argentinama u 1/4 gde ce biti potrebno nesto vise od solidnosti

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

 

Mislim da je jasan dokaz njegove organizacione sposobnosti na slobodnom uvidu svaku noć od sredine oktobra do sredine maja barem od prošle sezone pa u narednih deset ako mu Bog da zdravlja. Pa ko voli nek izvoli. Pričamo o igraču koji je izlgasan u najbolju petorku na svetu, kakva solidnost. Španci takvog igrača nemaju, Argentinci o njima da ne pričam, na stranu što sa Špancima i ne možemo igrati u četvrtfinalu al ajd kontam poentu. Ovo za 1 od 5 napada, pojma nemam šta si hteo da kažeš. 

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

i ti misliš da mi to nemamo u reprezentaciji a da denver ima?  daj ljudi, nemoj da se zajebavamo sad sa očiglednim stvarima

naravno da denver ima bolje igrace oko jokica od nase repreentacije

Link to comment

Jokić može a i Boban sa Jovićem pik da vrti dok ne padne na parket od iznemoglosti, osim toga sa takvim igračima kao što su  Lučić i Gudura on može da bude vrlo koristansa ovratnim loptama koje i jedan i drugi odlično rešavaju a može izvlačenjem na perimetar da razigrava ili ako ga čuvar ne prati d kažnjava šutem.

Definitivno Jokić može da bude naš najbitniji igrač na ovom prvenstvu ako ga ćelavi pravilno upotrebi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...