Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    952

  • б1lme3

    909

Ok, nemoguće je dokazati hipotezu, ali ja zaista mislim da ćemo na ovom prvenstvu biti bolji bez Teodosića nego kakvi bismo bili s njim. Makar ćemo da peglamo odbranu sa svih pozicija, neće biti sakrivanja. Sem Raduljice :lol:

Edited by James Marshall
Link to comment

na zalost nece igrati teo. nismo mi usa pa da se tako lako odricemo jednog od najboljih bekova evrope. za 20- ak dana bi kao i ostali igraci podigao formu. 

veliki je gubitak za nas sto nece igrati u kini

Link to comment

Ne znam, svi imamo u glavi sliku Tea od prije par godina, ali očigledno da njegovo tijelo više nije u stanju da trpi tolike napore, a da godine uzimaju danak. Jeste on jedan od najboljih evrobekova u posljednjoj deceniji, ali pitanje da li bi bio u stanju da digne tijelo na potrebni nivo za tako kratak period, kad je već odavno van ritma i takmičarskog režima, a da se ne lažemo, nije nikad bio neki atleta. I Lebron ima problema da se vrati u formu, a čovjek je manijak po pitanju održavanja tijela, da ne pričam o tome da je fizički fenomen.

Link to comment

veci je problem sto nemas koga da pozoves umesto tea. markovic se oprostio, teo vise ne moze, tu su jovara i micic (sreca da su bar oni u dobrom stanju pa cemo nekako preziveti ovo prvenstvo, ako se jovara ne raspadne tokom istog), ali sta dalje. neko novi ne postoji, i nema ga na vidiku.

Link to comment

Pa Vasa ima 25 godina, trajace on jos 5-6-7 godina sigurno, pojavice se neko novi do tada. Verovatno ne neko kao Teo, ali dovoljno da podrze Jokaru i Bogdana.

Link to comment

Slažem se, perspektiva nije baš neka, ali sa trenutnim Vasom i Jovarom mislim da možemo izguramo ovo prvenstvo bez velikih problema u napadu, pogotovo što imamo pleja u tijelu ljubitelja gomboca. Imamo plej-centra, dva vrlo vrlo solidna nominalna pleja i još par solidnih ball handlera za nedaj Bože. Opet, i Jovara zna da se isključi ili sjebe tako da je i dalje to donekle rizično, valjda neće biti više povreda. 

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Pa Vasa ima 25 godina, trajace on jos 5-6-7 godina sigurno, pojavice se neko novi do tada. Verovatno ne neko kao Teo, ali dovoljno da podrze Jokaru i Bogdana.

 

o novom teu ni ne mastam, bio bih prezadovoljan da u perspektivi napravimo nekog u rangu stefana markovica npr, ali ni za to nisam optimista.

Link to comment

Ako trazite novog Teodosica necete ga naci uskoro, u pitanju je bio transcedentan igrac u svom zenitu, kakav ce Evropa opet tesko izroditi u skorije vreme. Sa druge strane, price o propasti srpske kosarke su zestoko preterane vol 879.

Link to comment
9 minutes ago, theanswer said:

Ako trazite novog Teodosica necete ga naci uskoro, u pitanju je bio transcedentan igrac u svom zenitu, kakav ce Evropa opet tesko izroditi u skorije vreme. Sa druge strane, price o propasti srpske kosarke su zestoko preterane vol 879.

 

ne trazimo novog teodosica, i ne lamentiramo nad propasti srpske kosarke, pa nema potrebe ni da branis srpsku kosarku, vol milion. ovde je bila tema samo o plejmejkerima, posto  mi trenutna situacija ne izgleda ruzicasto u nekoj blizoj perspektivi. ali da se nadamo da ce vasa i jovara moci da riljaju dovoljno dugo dok dr covic u zelezniku ne porodi nekog uskokovica kao legit pleja za nesto vise.

Edited by Nikodije
Link to comment

Meni najjace sto ljudi vole da koriste to "ni na vidiku", kao ako nemas nekog ultra mega giga talenta sa 15-16 godina, sumorna buducnost te ceka.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

ne trazimo novog teodosica, i ne lamentiramo nad propasti srpske kosarke, pa nema potrebe ni da branis srpsku kosarku, vol milion. ovde je bila tema samo o plejmejkerima, posto  mi trenutna situacija ne izgleda ruzicasto u nekoj blizoj perspektivi. ali da se nadamo da ce vasa i jovara moci da riljaju dovoljno dugo dok dr covic u zelezniku ne porodi nekog uskokovica.

 

imaš jokića u timu za deset narednih godina i ne treba ti plejmejker teodosićevog tipa. 

 

samo je potrebno prilagoditi igru njemu. protiv litvanije, tek sam noćas stigao da odgledam utakmicu, možda su bile samo 2,3 situacije u kojima je jokić imao priliku da odigra neki pas po 90 stepeni spolja i dva puta je spojio bogdana sa košem, samo što je njemu oba puta ispala lopta

 

druga je međutim stvar što je praktično nemoguće očekivati da će jokić odvojiti 3 leta za redom da igra sp, oi i ep. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...