Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

 antetokumpo če takođe bit nabrijan da osvoji protiv ovakve usa,al nema dobre saigrače kao jokić.španci i franci i dalje guraju sa tim nekim starijim zajebanim igračima( ljulj i de kolo)al nemaju mlađe asove.

sve u svemu nekako slična situacija kao i 2002

Edited by Kurdy
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Kog "tipa" su ovi otkazi u USA, repki?
Stvarne povrede, izmišljene povrede ili prosto ovi javljaju da neće da igraju?



... Shiit has hit the fan...


Čuli su za Kalinu pa neće da se cimaju s boranijom :fantom:

Sent from my SM-N950F using controlled substances...

Link to comment
1 hour ago, levi said:

ne zanima ih FIBA svetsko prvenstvo. igraće na olimpijadi

 

Прошло СП су имали изузетан тим. Сад је изгледа прилика да их рокнемо.

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Kog "tipa" su ovi otkazi u USA, repki?
Stvarne povrede, izmišljene povrede ili prosto ovi javljaju da neće da igraju?

 

Evo Bredli Bil je otkazao zato sto mu se zena poradja. Otprilike prvi sledeci ce da otkaze jer mora da polaze voznjutm

Link to comment
On 21.7.2019. at 23:52, freakns said:

novinari su mogli da pitaju sta hoce, ali odgovor su vec dobili. takticki razlozi.

naravno da razlozi nisu takticki. ali sta god da jeste razlog, Sale ga nece javno izgovoriti(neodazivanje, Vucic, transfobija, Kosovo, sve zajedno, nista od toga...) 

 

 

Vidim da dosta forumaša ima problem sa ovakvim odgovorom a meni se zapravo dopada. Đorđević je potpuno preuzeo odgovornost na sebe i skinuo je sa Kaline. Po Đorđeviću, Kalinić nije ništa loše uradio, nije tu iz taktičkih razloga. Mnogo lepše nego da je izjavio da je Kalina nekim incidentom sam sebe odstranio iz tima, kao što bi to veliki broj trenera uradio pripremajući unapred alibi za eventualni neuspeh. Ono, kršenje timske discipline, bez ulaženja u detalje, ne kaže ništa, a odgovornost prebaci na igrača.

 

Komentar vezan za "size" se verovatno odnosi na Nedovića koji je manji od konkurenata za mesto na dvojci. Na kecu su Teo, Vasa i Jovke zakucani, a i da nisu, Nedović je jednostavno previše glup za tu poziciju.

 

 

Link to comment

A u Sarencevoj emisiji je rekao da zeli da mu svi igraci dodju na nivo Nedovica u smislu brzine i skocnosti. Buducnost srpske kosarke. I sl...

 

 

Link to comment

Тачније, рекао је да је у почетку хтио да му сви играчи дођу на Недовићев ниво брзине и сад кад су сви дошли на тај ниво, Недовић мора да ради на себи да понуди нешто више од брзине.

Link to comment

mislim da se mnogo potcenjuje usa tim, a izgleda i greg kao trener..koga god da povedu a vidimo ovih 15 koji su trenutno tu, da zmislimo samo 

da je to nas tim pricali bi kako bismo se prosetali do finala a u finalu jbg morali bi da se uozbiljimo i glatko bi osvojili

 

sto kaze Kari oni dadu kos a vi skidate gace, ne treba to, samo malo realnosti

Link to comment

 

pa i za njih se očekuje da se prošetaju i da osvoje, samo što sad nisu nedodirjivi, neće biti stoka razlike u proseku po utakmici itd

 

 

Edited by levi
Link to comment

Niko ne potcenjuje Amere, i dalje su oni favoriti, samo treba biti objektivan i reci da je ova skupina igraca dosta slabija od onoga sto su do sada dovodili. Pre svega, nema onih zverina od bekova u telu centra (tj. ima jedan ali kod Grcke) za koje je celavi rekao da su neresiv problem svakoj evropskoj reprezentaciji. A i ovi malci spolja, iako dobri, ne resetaju trice ko Harden i splashbros.

Ja mislim da bi prime Spanija izasla na kraj sa ovakvom ekipom, a to onda automatski znaci da ovo nije dream-team.

Link to comment
35 minutes ago, darkonet said:

mislim da se mnogo potcenjuje usa tim, a izgleda i greg kao trener..koga god da povedu a vidimo ovih 15 koji su trenutno tu, da zmislimo samo 

da je to nas tim pricali bi kako bismo se prosetali do finala a u finalu jbg morali bi da se uozbiljimo i glatko bi osvojili

 

sto kaze Kari oni dadu kos a vi skidate gace, ne treba to, samo malo realnosti

 

Ne potcenjuju se. Da ameri pošalju 3 ravnopravna tima na OI, da ravnomerno rasporede 3 rostera igrača verovatno bi uzeli zlato, srebro i bronzu. Ovo je međutim već dosta lošije, a prvenstvo je manje više prilično jako van njih. U ovom trenutku bih verovatno uzeo opkladu field vs USA da neko drugi osvoji. Oni na ovom rosteru će imati svega par igrača sa bilo kakvim iskustvom igranja FIBA košarke, ne deluju dominantno ni atletski previše. Opet ne mora da znači da neće osvojiti, ali mislim da ih se ne treba plašiti uopšte. 

Link to comment

Koliki su nedodirljivi favoriti Ameri bili u Indijanapolisu 2002 pred pocetak prvenstva? Ukoliko bude jos par otkaza, ovo sto ce oni da povedu u Kinu moze biti na nivou kvaliteta tog tima...just sayin'

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...