Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

9 hours ago, Giggsy said:

Btw. izvinjavam se na uzastopnom postu, ali ovde je nekako pocela tradicija menjanja avatara. Prosli put me neko podsetio da sam ja pre toga bio imao Bogija. Znam da nije ova, ako se neko seti, kazite.

I Naravno, da se izvinimo damama, voleo bih da nastavimo "jebace nas" postovima, makar i u SZD-u

hmmm

ako neko stavi kalinu na avatar za vreme sp, jel se to racuna kao da je nacrtao kurac na listicu? :fantom:

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

3 hours ago, Grandilof said:

Da barem pomenu Spance ili Argentince pa kao i nesto da diskutujemo, nego izvuce jednu cetvrtinu Turske...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

 

I to na takmicenju na kom Merika nije dobila ispod 20 razlike.

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

hmmm

ako neko stavi kalinu na avatar za vreme sp, jel se to racuna kao da je nacrtao kurac na listicu? :fantom:

 

Samo ako staviš patriotsku sliku sa seanse.

Link to comment

Sad malo videh tu tekmu Turaka protiv Amerike, pa to nije ni bila ni cela cetvrtina, i tu su izgubili. :D

Inace prethodni post, taj quote odozgo mozete izbrisati, ladno sam uspeo sa fonom u dzepu nekako to.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

moram malo

 

ideja da Jokara utice na nekog i to po politickoj osnovi je Keksi lvl post

ideja da ce Picka Celava da dozvoli da mu se igraci izdrkavaju i odredjuju ko ce da ide ili ne, to je nikad docekani post gde je Keksi jebao tri Victoria Secret modela odjednom

 

novinari su mogli da pitaju sta hoce, ali odgovor su vec dobili. takticki razlozi.

naravno da razlozi nisu takticki. ali sta god da jeste razlog, Sale ga nece javno izgovoriti(neodazivanje, Vucic, transfobija, Kosovo, sve zajedno, nista od toga...) i zato je pokretanje teme bezveze. pogotovo jer je Celavi sujetan koliko i tvrdoglav, i upamtice te po zlo ko 2 i 2

 

i moglo bi vise da pocne to prvenstvo, ko ce izdrzati ove pripreme....

Link to comment

Pa dobro, nisu idioti u fantomka porusili po' ulice u centru Sombora u zasticenom jezgru i kuce koje datiraju iz vremena Marije Terezije i Jozefa, no je to Jokara porusio.
Trebalo je za to dobiti neke dozvole, pa dobiti i dozvole da se tu nesto novo izgradi...
:fantom:

Link to comment
5 hours ago, freakns said:

moram malo

 

ideja da Jokara utice na nekog i to po politickoj osnovi je Keksi lvl post

ideja da ce Picka Celava da dozvoli da mu se igraci izdrkavaju i odredjuju ko ce da ide ili ne, to je nikad docekani post gde je Keksi jebao tri Victoria Secret modela odjednom

 

novinari su mogli da pitaju sta hoce, ali odgovor su vec dobili. takticki razlozi.

naravno da razlozi nisu takticki. ali sta god da jeste razlog, Sale ga nece javno izgovoriti(neodazivanje, Vucic, transfobija, Kosovo, sve zajedno, nista od toga...) i zato je pokretanje teme bezveze. pogotovo jer je Celavi sujetan koliko i tvrdoglav, i upamtice te po zlo ko 2 i 2

 

i moglo bi vise da pocne to prvenstvo, ko ce izdrzati ove pripreme....

 

Ma, naravno, em covek ima para, em ima posao (ovaj se ni ne placa) i sad dozvoljava da mu neko sugerise koga da zove. I jos je Sale u pitanju

i + milion na bold

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...