Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

7 minutes ago, pbg12345 said:

mene bi bio blam da na forumu pisem kako me bilo blam dok sam gledao video na kom nikola kalinic drka kurac

 

nisam gledao, ne zanima me

ne vidim problem ako neko ima potrenu da gleda drugog muskarca kako drka u kameru

 

ali gledati kalinica dok drka, a onda pisati kako te blam zbog neceg sto je kalina govorio, zbog uticaja tog videa "na mladez" i slicno, pa ne znam jbt

 

:rolf:

+1

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

13 minutes ago, pbg12345 said:

:D

 

sve sve, ali to sa "aferom drkanje je ipak najjace"

 

i taman sam cekao da neko pomene ovo sa bircom iz dinkicevog radnickog iz neke 2012 :Hail:

 

@Giggsy

da li je realno da si ozbiljno shvatio da je teo za staro gvozdje, pa resio da to ne komentarises, tako sto ces ipak prokomentarisati? :D

 

 

Ovaj forum trpi sve, bilo je nekoliko komentara na slicnu  temu. Neki su se zezali, neki, bogami, nisu. AKo sam pogresio, jos bolje

Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

Ako ne igra zbog drkanja kurca, to je najgluplji razlog za izbacivanje iz repke ikada.

Sa druge strane, kakav god da je ćelavi, siguran sam da to nije razlog, vanvremenski bi bilo glupo da zbog toga ne igra toliko koristan igrač, budalaština.

 

Klasicno izdrkavanje :lolol:

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

mene bi bio blam da na forumu pisem kako me bilo blam dok sam gledao video na kom nikola kalinic drka kurac

 

nisam gledao, ne zanima me

ne vidim problem ako neko ima potrenu da gleda drugog muskarca kako drka u kameru

 

ali gledati kalinica dok drka, a onda pisati kako te blam zbog neceg sto je kalina govorio, zbog uticaja tog videa "na mladez" i slicno, pa ne znam jbt

 

Ali brate dragi, pričamo o Kalini, ono, ko bi htio da gleda baš Kalinu od svih muškaraca ovog svijeta :lolol:

Link to comment

:D

a jbg, o ukusima se ne raspravlja! 

 

mene je npr tako svojevremeno zaprepastilo da na forumu ima nekih koji smatraju da je 1 dzerdan saciri frajercina! :D

 

Link to comment
22 minutes ago, goofs said:

Aman covece, taj video je bio privatan, izmedju njega i njegove devojke. Nije namenjen javnosti, i to kako je dospeo u javnost je pitanje i njemu je time ucinjena steta (nije je on ucinio).

 

Saljiv komentar je šmek potez jer je verovatno bio zrtva neke ucene u koju nije hteo da se uplice. Imao je posle i normalnu izjavu u kojoj se izvinjava i tanko provlaci da je bio zrtva.

To da mu je ona devojka je naknadno izmislio kako bi događaj predstavio manje debilnim, ustvari se dopisivao sa nekim trandžom dok je bio u karantinu. Snimak nisam hteo da gledam, ali je postavljen u jednu moju viber grupu, i ajde reko ds kliknem. Bolje da nisam. Msm, ok, svi imamo različite stavove i poglede na život, ja sam odmah posle tog videa poželeo da Kalina ne igra. Da li je to stvarno razlog, ili deo razloga što je precrtan, možda ćemo saznati jednog dana, u svakom slučaju, to je samo moj stav.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Ajde ne zajebavajte se sa Kalinicem i drkanjem.Bilo je mnogo gorih situacija sa Saletovom generacijom pa su svi igrali.Ovo je cista odluka Saleta i za Kalinica i za Nedovica.

Dosta nas se ne slazemo sa tom odlukom ali da promenimo ne mozemo nista.

Link to comment
27 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Nemoj da banalizuješ. Naravno da je drkanje ok, samo čovek koji je izabran da predstavlja svoju zemlju, nosi grb i nastupa pod svojom zastavom mora da ima svest o tome šta radi i kako se ponaša. Pogotovo oni krindž povici "ti si moja kučka"...mene bilo blam dok sam gledao. Reakcija nakon toga, gde se on nije izvinio, nego napisao neki "šaljiv" debilan komentar, takođe nije pomogla. 

 

O jbt, da se izvinjava za šta? Zbog drkanja i dirty talk-a? Sunce ti jebem čovek bi pomislio da smo u nekoj džamahiriji.

Link to comment

Poenta svega ovoga je da ne mozemo normalni da odemo na neko prvenstvo, cak i kad imamo timcinu

A druga stavka je da se Celavi toliko puta dokazao, da mozemo mi da drkamo na njega i sami da kacimo to. Da sacekamo septembar, pa onda da pricamo koliko je ovo bila dobra odluka

Link to comment

Iskreno, mutno je i bezveze, šta god da je. 

 

Zbog ovog "nedostatka objašnjenja" kapiram da je najprije odgovor da je Kalina govnar i da ga ostatak ekipe ne želi. To je nešto što se ne iznosi napolje. 

Zaista mi ne djeluje kao da je u pitanju politika, ali ako jeste, onda je to jezivo. Ni to doduše niko ne bi objašnjavao, a ako se potvrdi, onda idemo sa onim "dabogda izgubili sve". 

 

Ovo sa snimkom je već zaboravljeno, a čisto sumnjam da bi iko normalan to potezao (sem oca prepodobnog Tomaša). 

 

Povreda bezbeli nije, odmor izgleda nije. Bljutav ukus ostavlja. 

Edited by James Marshall
Link to comment

:lolol: zabavno je ovo ispalo na kraju.

SPC je preko predsednika države uticala na KSJ pa Ćelavi nije imao izbora

Edited by maheem
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

To da mu je ona devojka je naknadno izmislio kako bi događaj predstavio manje debilnim, ustvari se dopisivao sa nekim trandžom dok je bio u karantinu. Snimak nisam hteo da gledam, ali je postavljen u jednu moju viber grupu, i ajde reko ds kliknem. Bolje da nisam. Msm, ok, svi imamo različite stavove i poglede na život, ja sam odmah posle tog videa poželeo da Kalina ne igra. Da li je to stvarno razlog, ili deo razloga što je precrtan, možda ćemo saznati jednog dana, u svakom slučaju, to je samo moj stav.

cek ti se ne zajebavas?

zaista si studiozno pristupio gledanju videa u kom nikola kalinic drka kurac i onda zakljucio da iz moralnih razloga on ne treba biti deo reprezentacije?

 

i opet ne vidim na kom je nivou debilno sto je u pitanju tranvestit i kalinicev recnik za vreme pa jbg kakvog takvog ali ipak seksualnog donosa

njegova stvar

mos misliti mlad muskarac u karantinu resio da izdrka kurac uz video poziv

definitvno problem broj 1 drzave srbije

Link to comment

jel moze neko da postavi link do tog videa da vidimo da li je ukaljao cast nacije? 

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Iskreno, mutno je i bezveze, šta god da je. 

 

Zbog ovog "nedostatka objašnjenja" kapiram da je najprije odgovor da je Kalina govnar i da ga ostatak ekipe ne želi. To je nešto što se ne iznosi napolje. 

Zaista mi ne djeluje kao da je u pitanju politika, ali ako jeste, onda je to jezivo. Ni to doduše niko ne bi objašnjavao, a ako se potvrdi, onda idemo sa onim "dabogda izgubili sve". 

 

Ovo sa snimkom je već zaboravljeno, a čisto sumnjam da bi iko normalan to potezao (sem oca prepodobnog Tomaša). 

 

Povreda bezbeli nije, odmor izgleda nije. Bljutav ukus ostavlja. 

da jbt, zaboravio sam na tomasa zilota

da se on pita, nedopustivo bi bilo da neko ko rukobludi nosi sveti dres

 

samo sto sumnjam da njega djordjevic pita bilo sta :D

 

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

jel moze neko da postavi link do tog videa da vidimo da li je ukaljao cast nacije? 

 

Si siguran da hoces da vidis?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...