Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

3 minutes ago, precog said:

sale da nije grobarska celava picka isao bi po jokaru u sombor sa tamburasima i kotlicem fis paprikasa i pruzio mu takav oralni seks, da vucicevac dotrci na pripreme trazeci jos 

+1

 

ili bi eventualno mogao iskoristi autoritet, da spusti loptu, da javnost usmeri na drugu stranu, da jokicu pokaze koliko mu je bitan itd itd

 

da, vazan je timski duh, gde svako gine za svakog, gde su svi isti, dolaze isti dan na pripreme, imaju isti status u svakom smislu

 

ali nije da i ranije nismo imali povlascene kosarkase i u zlatnoj eri, videti pre svega pod divac

a jokic je toliko daleko otisao u karijeri, da nam makar na papiru njegov individualni kvalitet znaci daleko vise od toga da li ce se neko drugi eventualno uvrediti sto se jokari titraju jaja

 

to onako u teoriji, u praksi, moguce da u tom smislu jokic i ne trazi nista od toga

 

na djordjevicu je da nadje nacin da privoli jokica da igra

nismo mi amerika pa ako otkaze jedna superzvezda uleteca neka druga

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

inace, igrao bi on za repku vojvodine, ali nece da se izlece.
kakav bi to bio tim kalina, braduljica, jokic, milutinov, jelovac... jos ako bi nagovorili milicica da se vrne...
jokic na pleju.
+1
plus Coach Kokoškov, pa jos Bjelica, Dangubić, Mitrović, Mačvan itd itd
Kaznena ekspedicija, realno
Nije bezveze ona izreka nema kosarkasa dok ne opere ruke u DTD

A tek 3v3, tu se sprdamo sa ostatkom Sveta.
Link to comment
12 hours ago, Mil@n said:

Meni nije jasno šta znači "videću jel to dobro za mene". Ako voliš da igraš za svoju zemlju i svoj narod, onda jeste, zato se igra za repku. Naravno da bi svakome a ne samo njemu prijao odmor i da se povećava rizik povrede i povećava umor pred novu sezonu i verovatno se i stvara neko mentalno zasićenje od igre... Al to se podrazumeva, ne znam šta bi on "dobro" iz svega toga. Kontam da ga mrzi da živi.

Uvek se setim Garbahose a i Dirka kada neki naš krene da filozofira i bira...

Edited by simple red white
Link to comment
11 hours ago, theanswer said:

Pun kurac vas sto znate sve unapred realno. Sta ako bude igrao? 

 

 

Ljudi su formirali stav da nece da igra na osnovu njegove prethodne izjave prije par mjeseci. Ti si formirao na osnovu jucerasnje. I ti oni znate sve unapred, realno.

Link to comment
8 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

kako vidi sastav i ulogu u timu jokica, to da se zapitamo? mozda tu lezi razlzog sto jokic nece da igra? to je otpilike kao da se zapitamo  dal je merkur retrogradan u mesecu kad se igra sp, pa mozda zbog toga nece. 

 

 

Ne, vec zato sto u nba ima pravo da kaze treneru "Neću" (da ustanem u 8h, da trcim izmedju cunjeva da idem na zajednicki rucak sa ekipom) i zeli isti taj tretman i od Djordjevica. 

 

Tako da je problem i do selektora ako je tvrdoglav i nece da mu dozvoli poseban tretman.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Decko je zasluzio da mu se titra...ne na Lebron nivou ali svakako onoliko koliko su NBA timovi spremni da titraju kada su u pitanju top10 superstarovi, sto Jokara trenutno svakako jeste...e sad sto KSS i Sale stavljaju taj kult repke i patriotizam na nivo iz proslog veka, to nije Jokicev problem

 

Hipoteticki, ko iz nase repke nije svestan da je Jokic by far najveci asset koji imamo...ko ne bi bio spreman da mu se malo titra i da ima poseban tretman ako on donosi prevagu izmedju top4 i igranja u finalu?

Link to comment
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

Decko je zasluzio da mu se titra...ne na Lebron nivou ali svakako onoliko koliko su NBA timovi spremni da titraju kada su u pitanju top10 superstarovi, sto Jokara trenutno svakako jeste...e sad sto KSS i Sale stavljaju taj kult repke i patriotizam na nivo iz proslog veka, to nije Jokicev problem

 

Hipoteticki, ko iz nase repke nije svestan da je Jokic by far najveci asset koji imamo...ko ne bi bio spreman da mu se malo titra i da ima poseban tretman ako on donosi prevagu izmedju top4 i igranja u finalu?

 

Odakle ideja da on trazi povlasceni polozaj?

 

Drugo, odnosom prema repki sigurno ga nije zasluzio. Propustio je 3 od 4 poziva, moze da bude i najbolji kosarkas na svetu, nije iznad tima. Ako mu se ne igra, bolje da kaze ne, nego da igra preko kurca..

Link to comment

hipoteticki pricamo

po mom (i cini mi se insajderovom) misljenju dokle bi trebalo ici (ako ima potrbe), jer cini mi se imamo potpuno drugaciju situaciju (siljenje patke na jokicu)

koja jbt 3 od 4 poziva odbio?

Link to comment
31 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Иначе, и дефинитивно се враћамо у плаве дресове, хвала курцу

+1000

a niko radosniji od sarenog i dende! :D

napred plavi!

Link to comment

Nije da bilo koga zabole (osim par ljudi koje licno poznajem odavde), ali samo cu sada do pred SP da se oglasim radi Jokica. Ako ne igra, ne zelim da igra ikada vise za repku. Imamo timcinu, ako ne zeli da bude deo toga, hvala lepo

Mene je ovim sportom zarazio otac pre 30 i kusur godina, svakoga ko ne igra naravno zabole za moje misljenje, ali meni znaci. Nek lepo izjavi - necu i ok, ali sage o klincu koji se vec par godina necka... ok. Nikada ga vise ne zvati, kao ni Micova.

Imala je ova zemlja mnogo veca imena od njega. -  Nebojsu Popovica, Doktora, Zeravicu itd. O igracima necu, jer bi oni koji ne vole igrace koji nisu Srbi mozda bili ljuti

Poseticu ovaj topic kada Celavi Car bude objavio spisak.

Link to comment
15 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Odakle ideja da on trazi povlasceni polozaj?

 

Drugo, odnosom prema repki sigurno ga nije zasluzio. Propustio je 3 od 4 poziva, moze da bude i najbolji kosarkas na svetu, nije iznad tima. Ako mu se ne igra, bolje da kaze ne, nego da igra preko kurca..

 

10 minutes ago, Giggsy said:

Nije da bilo koga zabole (osim par ljudi koje licno poznajem odavde), ali samo cu sada do pred SP da se oglasim radi Jokica. Ako ne igra, ne zelim da igra ikada vise za repku. Imamo timcinu, ako ne zeli da bude deo toga, hvala lepo

Mene je ovim sportom zarazio otac pre 30 i kusur godina, svakoga ko ne igra naravno zabole za moje misljenje, ali meni znaci. Nek lepo izjavi - necu i ok, ali sage o klincu koji se vec par godina necka... ok. Nikada ga vise ne zvati, kao ni Micova.

Imala je ova zemlja mnogo veca imena od njega. -  Nebojsu Popovica, Doktora, Zeravicu itd. O igracima necu, jer bi oni koji ne vole igrace koji nisu Srbi mozda bili ljuti

Poseticu ovaj topic kada Celavi Car bude objavio spisak.

 

+ 1000

Nek mu u Denveru titraju mudašca, u reprezentaciji mora da se zasluži povlašćeni status

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...